Adobe Illustrator kullanan illüstratör!! ACİL!!! - Türkiye Geneli

Sonuçlanan İlanlar - Adobe Illustrator kullanan illüstratör!! ACİL!!! - Türkiye Geneli Sponsorlu Bağlantılar Adobe Illustrator kullanan illüstratör!! ACİL!!! Şehir: Türkiye Geneli Cinsiyet: Bay/Bayan Program/Seviye: ADOBE ILLUSTRATOR Çalışma Şartları: Yarım Zamanlı (Part Time) Askerlik Durumu: Önemli Değil Medeni Hali: Önemli Değil İşle ...

koofert isimli Üye şimdilik offline konumundadır

koofert

Grafiker / İzmir

Alt 12-02-2014 #1
Sponsorlu Bağlantılar

Adobe Illustrator kullanan illüstratör!! ACİL!!!

Program/Seviye: ADOBE ILLUSTRATOR

Çalışma Şartları: Yarım Zamanlı (Part Time)

Askerlik Durumu: Önemli Değil

Medeni Hali: Önemli Değil

İşle ilgili açıklama: Freelance olarak aldığım işi zamanım olmadığı için bitiremeyeceğim! Ben de iş bölümü yapmak istiyorum bir kısmını arkadaşa verip ücrette anlaşıp işi bitirmek istiyorum. 3 aylık bir proje ben her ayın sonunda paramı alınca ödemeyi aynı gün yapacağım. Örnek çalışma isteyeceğim. Benim yaptığım gibi olması çok önemli.

E-posta: *********

Telefon: *********
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

Hezarfen isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Hezarfen(10)

Administrator

Hiç Biri / Bursa

Alt 13-02-2014 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar

• İlanlara cevap veren ve yeni ilan açan her üye kuralları okumuş olarak kabul edilir.
  • Siteden faydalanarak yapılan anlaşmalarda grafikerler.net hiç bir mesuliyet kabul etmez.
  • Grafikerler.net forumlarında yayınlanan ilanların onaylanması kurallar açısından yapılır ve içeriği ile ilgili denetim yapılmamaktadır.

Sosyal ağlarımızdan da bizi takip edebilirsiniz.
Adobe Illustrator kullanan illüstratör!! ACİL!!! - Türkiye GeneliAdobe Illustrator kullanan illüstratör!! ACİL!!! - Türkiye GeneliAdobe Illustrator kullanan illüstratör!! ACİL!!! - Türkiye GeneliAdobe Illustrator kullanan illüstratör!! ACİL!!! - Türkiye Geneli

..::Grafikerler.net Hizmetleri::..

koofert

Grafiker / İzmir

Alt 17-02-2017 #3
Güncel ilan.
furkansoygur isimli Üye şimdilik offline konumundadır

furkansoygur

Öğrenci (Grafik) / İstanbul

Alt 18-02-2017 #4
Mail yolladım, bilginize..

koofert

Grafiker / İzmir

Alt 18-02-2017 #5
Arkadaşlar yeteri kadar kişiye ulaşıldı cevap bekleniyor. Daha fazla yazmanıza gerek yok. Teşekkür ederim.