Adobe İllustrator programda renkler seçmek ?

Illustrator Soru ve Sorunlarınız - Adobe İllustrator programda renkler seçmek ? ...

kasta095 isimli Üye şimdilik offline konumundadır

kasta095(34)

Grafiker / Yurtdışı

Alt 08-04-2009 #1
Sponsorlu Bağlantılar

merhabalar...

bana bir soru geldı... çalışma üzerine aynı renk tonları nasıl seçebilirim... kısa yolu varmıdır diye?

benim bildiğim Magic Wand (Y) aracı ile bu işlemi yapabilirim diye

ama ayrı dosya üzerine seçmek istediğim renkler nasıl birden seçebilirim? öyle bir şey varmıdır?

Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

wwaslıww isimli Üye şimdilik offline konumundadır

wwaslıww

Öğrenci (Diğer) / Çankırı

Alt 08-04-2009 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar
benim bildiğimde bu yöntem,teşekkürler kasta095
Bu mesajdan alıntı yap
ertekin isimli Üye şimdilik offline konumundadır

ertekin

Sanat Yn. / İstanbul

Alt 08-04-2009 #3
şöyle bir yöntemin yararı olabilir

[IMG]Adobe İllustrator programda renkler seçmek ?[/IMG]
Bu mesajdan alıntı yap
:::AmbrosiA::: isimli Üye şimdilik offline konumundadır

:::AmbrosiA:::(41)

Grafiker / İstanbul

Alt 08-04-2009 #4
şöyle bir yöntemin yararı olabilir
[IMG]Adobe İllustrator programda renkler seçmek ?[/IMG]
bugün yoğunluktan foruma giremedim... sorumu Kasta sizlere iletmek durumunda kaldı... sorumun cevabı buydu... çok teşekkür ederim...

Kasta sanada teşekkür ederim... yordum seni Adobe İllustrator programda renkler seçmek ?
Bu mesajdan alıntı yap
kasta095 isimli Üye şimdilik offline konumundadır

kasta095(34)

Grafiker / Yurtdışı

Alt 08-04-2009 #5
bugün yoğunluktan foruma giremedim... sorumu Kasta sizlere iletmek durumunda kaldı... sorumun cevabı buydu... çok teşekkür ederim...

Kasta sanada teşekkür ederim... yordum seni Adobe İllustrator programda renkler seçmek ?
evet çok yoruldumAdobe İllustrator programda renkler seçmek ? tüm internetin alltını üstüne getirdım...

senin içn her şey yaparım yeterki odan benim olsunAdobe İllustrator programda renkler seçmek ?
Bu mesajdan alıntı yap
:::AmbrosiA::: isimli Üye şimdilik offline konumundadır

:::AmbrosiA:::(41)

Grafiker / İstanbul

Alt 08-04-2009 #6
evet çok yoruldumAdobe İllustrator programda renkler seçmek ? tüm internetin alltını üstüne getirdım...

senin içn her şey yaparım yeterki odan benim olsunAdobe İllustrator programda renkler seçmek ?
Adobe İllustrator programda renkler seçmek ? tırstım... bir soru sordum odama talip oldun... bir soru daha sorarsam evi elimden alırsın diye korkuyorum :P Adobe İllustrator programda renkler seçmek ?
Bu mesajdan alıntı yap