Adobe Illustrator'de eps sorunu...

Illustrator - Adobe Illustrator'de eps sorunu... Sponsorlu Bağlantılar Slm arkadaşlar illstrtr cs 5 kullanıyorum. cs4 kullanırken eps dosyasını açıyodu ama cs5 te can't open the illustration hatası veriyor programı silip tekrar yükledim ama aynı hata devam ...

gladio44 isimli Üye şimdilik offline konumundadır

gladio44

Grafiker / Ankara

Alt 05-10-2010 #1
Sponsorlu Bağlantılar

Slm arkadaşlar

illstrtr cs 5 kullanıyorum. cs4 kullanırken eps dosyasını açıyodu ama cs5 te can't open the illustration hatası veriyor programı silip tekrar yükledim ama aynı hata devam ediyor nasıl çözebilirim?

SAYGILAR
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

Yavuz Mamaç isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Yavuz Mamaç

Grafiker / İzmir

Alt 06-10-2010 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar
hiç bir eps dosyasını açmıyorsa, cs5'i yüklerken mutlaka bi sorun çıkıyodur, cs5'i silip aynı kurulum dosyasından yükleme yapma, yeniden indir adobe resmi sitesinden, temiz kurulum yap bence. Bir diğer nokta, işletim sistemi ve donanımın cs5 sistem gereksinimlerini karşılıyor mu? Bunu da dikkate al...
Bu mesajdan alıntı yap

gladio44

Grafiker / Ankara

Alt 07-10-2010 #3
http://rapidshare.com/files/42365865...n_spor_flt.eps bu linkte bıçak izi bulunan bir eps dosyası indirip cs5 te bi denermisiniz?
Bu mesajdan alıntı yap
ADAMINbiri isimli Üye şimdilik offline konumundadır

ADAMINbiri

Grafiker / İstanbul

Alt 08-10-2010 #4
Belgeyi Distiller dan geçir... Distiller pdf uzantılı bir dosya kaydedecektir... onu illustrator CS5 te aç... sorunun çözülür...
Bu mesajdan alıntı yap
graphblues isimli Üye şimdilik offline konumundadır

graphblues(31)

Hiç Biri / Antalya

Alt 08-10-2010 #5
bunu indirdim denedim açmıyor dosya sorun var sanırım ADAMbiri dediğini gibi dene
Bu mesajdan alıntı yap
ADAMINbiri isimli Üye şimdilik offline konumundadır

ADAMINbiri

Grafiker / İstanbul

Alt 08-10-2010 #6
Yeni bir sayfa açıp, Place ilede çağırabilirsin... muhtemelen layer kilitli gelecektir... onuda açtınmı tamamdır...
Bu mesajdan alıntı yap

gladio44

Grafiker / Ankara

Alt 08-10-2010 #7
teşekkür ederim ADAMINbiri işe yaradı. KOLAY GELSİN.
Bu mesajdan alıntı yap
FatihDora isimli Üye şimdilik offline konumundadır

FatihDora(29)

Grafiker / İstanbul

Alt 13-10-2010 #8
Bu distiller programını daha yeni duydum merak ettim . Hemen araştırıp bilgi edincem arkadaşın dediklerine bakılırsa işime yarar bişeye benziyor..
Bu mesajdan alıntı yap