Adobe Indesign CS3 Fiyat İndirimi!

InDesign - Adobe Indesign CS3 Fiyat İndirimi! ...

Cevapla
Adobe Indesign CS3 Fiyat İndirimi!
mapuskus isimli Üye şimdilik offline konumundadır

mapuskus

Hiç Biri / Osmaniye

Standart

Adobe Indesign CS3 Fiyat İndirimi!

Alt 27-01-2008 #1
Sponsorlu Bağlantılar

Adobe Indesign CS3 Fiyat İndirimi! Acele Edin!

01 Aralık 2007 – 28 Şubat 2007 tarihleri arasında Indesign CS3 alanlara %50’yi aşan fiyat indirimi var. Her geçen gün daha da hızlanan bir dünyada karmaşık ve hacımli baskı işlerin üstesinden gelmek gittikce zorlaşıyor. Değişik formatlar, tasarımlar ve en önemlisi mecralarda yapılması gereken hazırlıklar ve karmaşık iş akışı hayatı zorlaştırıyor. Önümüze çıkabilecek bunun gibi problem ve zorluklar karşısında herşeyin üstesinden gelebilecek tek bir çözüme ihtiyacımız olacaktır. Adobe’nin en son çıkarttığı Creative Suite 3 ailesinin önemli bir parçası olan InDesign CS3 tüm bu problemlerin üstesinden gelebilecek bir ürün. Daha önce karmaşık iş akışlarına neden olan projeler artık kolay ve hızlı bir şekilde gerçekleşiyor.

Yeni yaratıcı efektlerle, gelişmiş ve daha ince çalışmanıza imkan veren araçlarla daha önce hiç olmadığı kadar kolay bir şekilde profesyonel mizanpajlar yaratın. Siz de böylece asıl önemli olan yaratıcılığınıza odaklanabilir en verimli şekilde üretebilirsiniz.

Indesign CS3 size yeni ufuklar açıyor.

Saydamlık, efektler ve gradient içeren İlgi çekici mizanpajlar yaratın. Bu efektler anında ve tahribatsız gerçekleştikleri için istediğiniz gibi deneme imkanı doğuyor. Nesne ya da kontur oluşturduğunuzda, dolgu uyguladığınızda ya da metin girdiğinizde bu nesneler varsayılan olarak düz renkte görünür, diğer bir deyişle %100 opaklığa sahip olurlar. Nesneleri çeşitli yollarla saydam yapabilirsiniz.

Örneğin saydamlığı %100 (tamamen opak) ile %0 (tamamen saydam) arasında değiştirebilirsiniz. Opaklığı azalttığınızda, alttaki resim nesnenin, konturun, dolgunun ya da metnin yüzeyi içinden görünür duruma gelir. Nesnenin, konturunun, dolgusunun ya da metninin opaklığını belirlemek için Efektler panelini kullanırsınız. Nesnenin kendisinin, konturunun, dolgusunun ya da metninin alttaki nesnelerle nasıl karışacağını belirleyebilirsiniz. Nesneler söz konusu olduğunda, gruptaki yalnızca bazı nesnelerin, altlarında bulunan nesnelerle karışması için karıştırma işlemini belirli nesnelerle sınırlayabilir ya da nesnelerin gruptaki nesnelerle karışmak yerine altta gizlenmesini sağlayabilirsiniz.

Bu kampanya hakkında detaylı bilgi almak için en yakın Adobe Yetkili Satıcısına danışabilirsiniz.

Kaynak: Medyasoft
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

Cevapla

Tags
indesign

Benzer Konular
Konu Konu Bilgileri Forum Cevaplar Son Mesaj
kağıt fiyat hesaplaması örneği burhanhora Baskı Öncesi 22 03-09-2012 14:17:56
Adobe InDesign CS3 Türkçe Yardım Dersleri mapuskus InDesign 65 25-01-2012 17:08:27
Adobe InDesign CS3 ü Denemek İsteyenler Ali Emre InDesign 18 13-03-2011 19:30:12
Adobe Indesign hk. nerden bigi bulabilirim caylak InDesign 8 25-12-2007 14:17:46

Kapat
Şifremi Unuttum?