Adobe InDesign dışardan pdf dosyasını nasıl atılır

InDesign Soru ve Sorunlarınız - Adobe InDesign dışardan pdf dosyasını nasıl atılır ...

perkon isimli Üye şimdilik offline konumundadır

perkon

Grafiker / İstanbul

Dosya23

Alt 18-09-2013 #1
Sponsorlu Bağlantılar

Adobe InDesign'na pdf dosyası çözünürlük bozulmadan nasıl yerleştirilir Adobe Illustratorde dosyayı hazırladım ama InDesign atınca çözünürlük bozuluyor bu konuda bilgisi olan arkadaş yardım olursa sevinirim
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

doktor_aga isimli Üye şimdilik offline konumundadır

doktor_aga(32)

Grafiker / İstanbul

Alt 18-09-2013 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar
indesinge attığın çalışma dosyasında sağ tıklayığ display performance den kalite ayarlarını yapabilirsin kalite bozulmaz o zaman
Bu mesajdan alıntı yap
ThreeBuddha isimli Üye şimdilik offline konumundadır

ThreeBuddha

Grafiker / İstanbul

Alt 18-09-2013 #3
Adobe InDesign'na pdf dosyası çözünürlük bozulmadan nasıl yerleştirilir Adobe Illustratorde dosyayı hazırladım ama InDesign atınca çözünürlük bozuluyor bu konuda bilgisi olan arkadaş yardım olursa sevinirim
indezignda çözünürlük bozulmaz muhtemelen ID görüntü ayarlarınızla ilgilidir. üst menülerden view>display performance kısmına girip "high quality" sekmesini işaretleyin ama bunu yapınca makine performansınız düşebilir.
Bu mesajdan alıntı yap

perkon

Grafiker / İstanbul

katalog çalışması

Alt 18-09-2013 #4
InDesign attım ama dosyayı kesim çerçevesine tam sığdıramadım Adobe InDesign dışardan pdf dosyasını nasıl atılır
Bu mesajdan alıntı yap
ThreeBuddha isimli Üye şimdilik offline konumundadır

ThreeBuddha

Grafiker / İstanbul

Alt 18-09-2013 #5
InDesign attım ama dosyayı kesim çerçevesine tam sığdıramadım Adobe InDesign dışardan pdf dosyasını nasıl atılır
pdf ile açtığınız sayfa ölçüleri tutuyorsa sıkıntı olmaması lazım. pdf yi nasıl aldığınızı söylerseniz daha çok yardımcı olabiliriz.
Bu mesajdan alıntı yap

perkon

Grafiker / İstanbul

katalog çalışması

Alt 18-09-2013 #6
direk masa üstünden attım içine , birde katalog yaparken kenarda taşma payı bırakmam gerekiyor mu
Bu mesajdan alıntı yap
vejdi isimli Üye şimdilik offline konumundadır

vejdi

Arı Üye

Hiç Biri / Ankara

Alt 18-09-2013 #7
File>place ile PDF dosyasını seçin
Shift tuşu basılı iken fare imlecini yazıyı eklemek istediğin sayfanın cetvel çizgisinin sol üst köşesine tıkla.Yazılar otomatik olarak diğer sayfalara yayılır.
kenarda taşma payı olrak :en az 3 mm verilmeli ve arka planda kullanmış oludunuz katmanıda taşma payın kadar uzatmalısınız
Bu mesajdan alıntı yap

perkon

Grafiker / İstanbul

katalog çalışması

Alt 18-09-2013 #8
ilgilendiğiniz için tüm arkadaşlara teşekkür ederim
Bu mesajdan alıntı yap