Adobe Indesign hk. nerden bigi bulabilirim

InDesign - Adobe Indesign hk. nerden bigi bulabilirim ...

caylak isimli Üye şimdilik offline konumundadır

caylak

Grafiker / İstanbul

Alt 16-10-2007 #1
Sponsorlu Bağlantılar

Adobe Indesign hk. nerden bigi bulabilirim ve hangi sitelerden yaralanabilirim bu konuda yardımcı olan olursa çok sevinirim.
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

N/A1 isimli Üye şimdilik offline konumundadır

N/A1(36)

Alt 16-10-2007 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar
Kitabını satın alabilirsin. Büyük kitabevlerinde, online alışveriş sitelerinde mevcut
Bu mesajdan alıntı yap
dorukmavisi isimli Üye şimdilik offline konumundadır

dorukmavisi

Webmaster

Alt 16-10-2007 #3
Burada kısıtlı da olsa bazı temel bilgiler var.
Bu mesajdan alıntı yap
aDoBe isimli Üye şimdilik offline konumundadır

aDoBe(47)

Grafiker / Gaziantep

Alt 20-10-2007 #4
caylak... indesign da ve diger tum programlarda en iyi kaynak yine kendindir. ben boyle ogrendim. zira benin zamanımda bunların hıc bırısı yoktu. Machintosh kullanan arkadaslar varsa be sistem Mac OS 6.0 ları hatırlyan varsa kulllanılan program sadece 2 taneydı yanı bızım bıldıgımız
dusunun photshop bıle yoktu yanı vardıda yoktu. Ready Set Go bızım herseyımızdı. ben 2 hafta boyunca kurcaladım ve sureklı soru sordum. Senın yapman gereken sey. oncelıkle programı cıdden anlamaya calıs. sorularını ıyı hazırla ve sormaktan cekınme. tabı kıtabını bulursa daha da yardımcı olur ama kıtap bazen sac bas yoldura bılıyor. emın ol burdakı arkadaslarım ve ben sorularını yanıtsız bırakmayacagızdır. yeterkı ısteklı ol... istemesını bıl. sımdıden Indesign yı secerek zaten profesyonelce bır adım attın hadı gerısı gelsın.... Kendıne ıyı davran tabı ındesıgnye de... Adobe Indesign hk. nerden bigi bulabilirim

Doruk Mavisi..... İmzan cok hoş bu arada. Zaten onun için burdayım ben :P
Bu mesajdan alıntı yap
N/A1 isimli Üye şimdilik offline konumundadır

N/A1(36)

Alt 20-10-2007 #5
aDoBe ye katılıyorum. Bence de programları en iyi öğrenme budur. Şahsen ben kulandığım programları öyle öğrendim diyebilirim. Zaten başka bir vektörel program kullandıysan daha kolay adapte olabilirsin. Forumumuzun InDesign bölümünde öğrenmek istediğin konuları sorabilirsin. Programı bilen arkadaşlarımız sana ellerinden gelen yardımı yapacaklardır. Sen de internette bulduğun kaynaklardan öğrenmeye başlayabilirsin. Başarılar...
Bu mesajdan alıntı yap
akmans isimli Üye şimdilik offline konumundadır

akmans

Grafiker / Ankara

Alt 22-10-2007 #6
kitaplardan program hele bir grafik yada animasyon programı öğrenmek igrenç birşey denemeni tavsiye etmem deneme yanılma yolu en iyisi.
Bu mesajdan alıntı yap
h.salma isimli Üye şimdilik offline konumundadır

h.salma(36)

Grafiker / İstanbul

Alt 22-10-2007 #7
zaten çoğumuz da deneme yanılma yoluyla ve mantık yürüterek öğrenmişizdir sanıyorum.
Bu mesajdan alıntı yap
aDoBe isimli Üye şimdilik offline konumundadır

aDoBe(47)

Grafiker / Gaziantep

Alt 23-10-2007 #8
lutfen... sorun... belkı sızın sorularınız bızım bılmedıgımız bır seydır....
hem kendınıze faydanız olur hem bıze.... sormadanuygulamadan ınanın zor ogrenılır
Bu mesajdan alıntı yap
kamilterapi isimli Üye şimdilik offline konumundadır

kamilterapi

Grafiker / Giresun

Alt 25-12-2007 #9
bence konu burada çok sapmış yafwAdobe Indesign hk. nerden bigi bulabilirim
Bu mesajdan alıntı yap

Tags
nerden bigi bulabilirim, indesgn, adobe indesign hakkinda