adobe master collection cs4 sorunu

Photoshop Soru ve Sorunlarınız - adobe master collection cs4 sorunu Sponsorlu Bağlantılar selam ben foruma yeni üye oldum basın ve yayın tek. bölümü okuyorum proje ödevim için adobe un ıllustrator ındesing ve photoshop serilerini yüklemem gerekiyordu. de adobe master collection ...

erdeiea isimli Üye şimdilik offline konumundadır

erdeiea

Öğrenci (Diğer) / İstanbul

Alt 07-04-2010 #1
Sponsorlu Bağlantılar

selam ben foruma yeni üye oldum basın ve yayın tek. bölümü okuyorum proje ödevim için adobe un ıllustrator ındesing ve photoshop serilerini yüklemem gerekiyordu. de adobe master collection cs4 cd sini yükledim. gerekli olan programları seçip yükledim. buraya kadar bir sorun vermedi fakat programı açarken benden seri numarası isedi bende cd içerisindeki seri numarasını girdim. program onayladı fakat tamam a bastığımda karşıma bi pencere geldi o pencerede;

" Licensing for this product has expired."

yazısı var. programların hepsinde aynı hatayı veriyor... ne yapmalıyım? yardımcı olursanız çok mutlu olurum proje yetiştirmeliyim adobe master collection cs4 sorunu konuyu yanlış yere açtıysamda kusurabakmayın şimdiden tşk. ederim iyi çalışmalar...
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

Dorukhan isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Dorukhan

Arı Üye

Hiç Biri / İstanbul

Alt 07-04-2010 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar
Lisansı bi kere girince aktif oluyor sonra bi yerde numara silinirse bu numara gecersiz oluyor.Cevabı özelden attım...

Hem yarasın, hem yarabandı..

Bu mesajdan alıntı yap
graphic1905 isimli Üye şimdilik offline konumundadır

graphic1905

Grafiker / İstanbul

License for this product has expired

Alt 05-01-2011 #3
License for this product has expired hatası için
http://rapidshare.com/#!download|240...e_Fix.rar|3178
linkinden dosyayı indirin c: sürücüsünde amtlib.dll leri yüklediğiniz dosyanın içindeki amtlib.dll dosyasıyla değiştirin çalışcaktır..

...
Bu mesajdan alıntı yap
exxizgrf isimli Üye şimdilik offline konumundadır

exxizgrf(36)

Grafiker / İstanbul

Alt 07-10-2011 #4
aynı sorunu mac için yaşıyorum nasıl halledebilirim bilgisi olan arkadaşlar paylaşabilirse çok makbule geçer...
Bu mesajdan alıntı yap
saykoboy isimli Üye şimdilik offline konumundadır

saykoboy

Grafiker / Gaziantep

Alt 12-11-2012 #5
License for this product has expired hatası için
RapidShare ? Secure Data Logistics
linkinden dosyayı indirin c: sürücüsünde amtlib.dll leri yüklediğiniz dosyanın içindeki amtlib.dll dosyasıyla değiştirin çalışcaktır..

...
Valla kardesim cok işime yaradı makbule geçtin allah senden razı olsun:angel:
Bu mesajdan alıntı yap