Adobe Muse kurulum sorunu

Web Tasarımı - Adobe Muse kurulum sorunu ...

krem isimli Üye şimdilik offline konumundadır

krem

Baskıcı / İstanbul

Alt 05-05-2012 #1
Sponsorlu Bağlantılar

Merhaba arkadaşlar Adobe sitesine üye oldum. Adobe museyi kurmak istediğim zaman e-mailimi ve şifremi kabu ediyor. Sonra Sonradan You are not eligible to use Adobe Muse services due to the Service Eligibility Requirements. uyarısını veriyir. Bu konuda yardımlarınızı bekliyorum. Yardımlarınız için şimdiden teşekürler.
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

Freelens isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Freelens

Grafiker / Yurtdışı

Alt 05-05-2012 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar
Adobe hizmetleri kullanmak icin sartlarin uygun degil diyor.
Su olabilirmi acaba, yani sana hala adobe ID vermemisler. Seni uye yapmislar ama, hala hizmetlerden yararlanma hakki vermemisler. Bunun icin bir bekleme suresi veriyor olabilirlermi?
Yani gorme hakkin var kullanma hakkin yok gibi. ID lik bu anlamda kabul ama, kullanma hakkin icin biraqz bekle gibi...

Bunun icin sana 24 saat icinde bir mail gelmesi gerekebilir.

Bunu nerden cikardin dersen Mac Os boyle bir sey yapiyor. Bunlarda ordan esinlenerek...

Cunku ayni seyi ben Mac OS ta yasadim. Uye oluyorum. ID veriyorlar ama program indirmeye geldigimde, hele bir kredi kartinida tanit diyorlar.
Oysa bedava program indirmek istiyorum.

Benimki bir tahmin tabiki..

Bu yazini okuduktan sonra programi indirdim ve calistirdim bir sorun cikmadi. Cunku Adobe ID ligim yaklasik 10 yildir var...

Umarim anlatabilmisimdir
Bu mesajdan alıntı yap
krem isimli Üye şimdilik offline konumundadır

krem

Baskıcı / İstanbul

Alt 06-05-2012 #3
Çok teşekürler hocam dediğimiz gibi oldu 24 saat sonra kuruluma izin verdiler.
Bu mesajdan alıntı yap