Adobe Photoshop, corel draw, freehand programlarını bılıyorum İş arıyorum

İş Arayan İlanları - Adobe Photoshop, corel draw, freehand programlarını bılıyorum İş arıyorum ...

purelove isimli Üye şimdilik offline konumundadır

purelove

Yrd. Grafiker / İstanbul

Alt 23-11-2010 #1
Sponsorlu Bağlantılar

Adobe Photoshop,corel draw,freehand programlarını bılıyorum
Haftasonları devam eden BilgeAdam kursum var (öğlen 3 e kadar)
Bağcılarda ikamet ediyorum.
Kendimi dahada fazla geliştirmeme yardımcı olabilecek ciddi ve güvenilir bir firmada kariyerime devam etmek istiyorum.
05377874029 Tel no dan veya
adresinden ulaşabilirsiniz.
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

VolkanTEKiN isimli Üye şimdilik offline konumundadır

VolkanTEKiN

♫♪♪ ♫♪♪ ♫♪

Grafiker / Bursa

Alt 24-11-2010 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar
Dikkat!
  1. İş veren ya da İş arayan ilanlarına cevap veren her üye bölüm kurallarını okumuş olarak kabul edilir.
  2. İlanlarınızın onaylanması için ilgili açıklamada verilmiş örnek şablonlara göre konu açılmadığı takdirde ilanlarınız onaylanmayacaktır.

Duyurular:

İlanları Adobe Photoshop, corel draw, freehand programlarını bılıyorum İş arıyorum veya Adobe Photoshop, corel draw, freehand programlarını bılıyorum İş arıyorumsayfamızdan da takip edebilirsiniz.

Öneri Siteler:

Grafik Sözlük:
İnternet sözlüklerini bilmeyen yoktur. “Ben bilmiyorum” diyorsanız öğrenmenin de yaşı yoktur. Ayrıntılı bilgi için...

Logo Sitesi:
Her grafik tasarımcının işine yarayabilecek logoları bulabileceğiniz ya da elinizde bulunan logoları yükleyerek daha sonra da kolaylıkla erişebileceğiniz site Logomuz.com

..::Grafikerler.net Hizmetleri::..

Bu mesajdan alıntı yap