Adobe Photoshop CS3 - Orjinal kutusunda hiç açılmamış! - Türkiye Geneli

İkinci El Pazarı - Adobe Photoshop CS3 - Orjinal kutusunda hiç açılmamış! - Türkiye Geneli ...

nik0tin isimli Üye şimdilik offline konumundadır

nik0tin

Webmaster / İstanbul

Alt 13-07-2011 #1
Sponsorlu Bağlantılar

Adobe Photoshop CS3 - Orjinal kutusunda hiç açılmamış!

Marka / Model: Adobe

Fiyat: 100 TL

Teslimat: Kargo Hariç

Fotoğraflar:

Ürün ile ilgili açıklama: Adobe Photoshop CS3 - Ürün kutusunda orjinal haliyle satışa sunulmuştur. Ürün kesinlikle açılmamış ve kullanılmamıştır.

Dilerseniz 2. Photoshop Cs3 'ü indirimli olarak toplamda 150 TL'ye veriyorum..

E-posta:

Telefon: 0554 472 73 88
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

VolkanTEKiN isimli Üye şimdilik offline konumundadır

VolkanTEKiN

♫♪♪ ♫♪♪ ♫♪

Grafiker / Bursa

Alt 13-07-2011 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar
Dikkat!

İlanları Adobe Photoshop CS3 - Orjinal kutusunda hiç açılmamış! - Türkiye Geneli - Adobe Photoshop CS3 - Orjinal kutusunda hiç açılmamış! - Türkiye Geneli ya da Adobe Photoshop CS3 - Orjinal kutusunda hiç açılmamış! - Türkiye Geneli da takip edebilirsiniz.

Alıntı Mesajın faydası! | E-ticaret nedir? | Adobe Photoshop CS3 - Orjinal kutusunda hiç açılmamış! - Türkiye Geneli İlan kapatmak!

Öneri Siteler:
Adobe Photoshop CS3 - Orjinal kutusunda hiç açılmamış! - Türkiye Geneli | Adobe Photoshop CS3 - Orjinal kutusunda hiç açılmamış! - Türkiye Geneli

Önemli Hatırlatma:
Grafikerler.net forumlarında yayınlanan ilanların onaylanması kurallar açısından yapılır ve içeriği ile ilgili denetim yapılmamaktadır. Siteden faydalanarak yapılan anlaşmalarda grafikerler.net hiç bir mesuliyet kabul etmez.

..::Grafikerler.net Hizmetleri::..

Bu mesajdan alıntı yap
kalkoprit isimli Üye şimdilik offline konumundadır

kalkoprit

Baskıcı / Samsun

Alt 22-07-2011 #3
değerli dostum ürün ingilizce mi?(tercihimdir.) extented sürümmü? ptt kargo kapıda ödemeli gönderebilirmisiniz? saygılarımla!....eğer evet desen irtibata geçebiliriz.
Bu mesajdan alıntı yap