Adobe photoshop cs5 gazete şablonu yardım..

Psd Dosyaları - Adobe photoshop cs5 gazete şablonu yardım.. ...

xaloxalox isimli Üye şimdilik offline konumundadır

xaloxalox

Grafiker / İzmir

Alt 13-12-2012 #1
Sponsorlu Bağlantılar

Merhaba arkadaşlar siteye yeni üye oldum. Konyada yaşıyorum grafikerlik bölümü öğrencisiyim, okul ödevi için internetten harılharıl araştırma yapmama neden olan hocama sinirli olduğum kadar bi o kadar da minnettarım grafikerler.net sitesini keşfetmeme vesile olmasından ötürü Adobe photoshop cs5 gazete şablonu yardım.. neyse tanışma kendimi anlatma kısmını kısa kessem iyi olur aksi tkdirde konunun tanışma bölümü ne taşınması gerekebilir Adobe photoshop cs5 gazete şablonu yardım.. arkadaşlar bana konu başlığında da dediğim gibi photoshop cs5 için hazır içeriği değiştirilebilir gazete kalıpları ,şablonları lazım. hürriyet, posta, zaman gazetesi gibi yardım eden arkadaşlara şimdiden teşekkür ediyor şkrnlarımı sunuyorum bu arada konum yanlış yerde açılmışsa yeri değiştirileblir.
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

mubarek_oslo isimli Üye şimdilik offline konumundadır

mubarek_oslo

Grafiker / Yurtdışı

Alt 13-12-2012 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar
Ne tur bir sey aradigini soylersen daha kolay yardim eden cikar, bir de photoshop degil indesign ile bunlari cozmelisin.
Bu mesajdan alıntı yap
xaloxalox isimli Üye şimdilik offline konumundadır

xaloxalox

Grafiker / İzmir

Alt 13-12-2012 #3
ya aslında psd. formatlı photoshopta açabileceğim basit çerçevelerden oluşmuş içeriğini düzenleyebileceğim gazete kalıpları lazım. Google dan arattığımda her yerde psd uzantılı genelde 250mb'lık gazete şablonu, ölmüş indirme linkleri var. Dediğiniz gibi indesign ile çözmeliyim ama eğitimi verilmedi daha okulda, neyse ben bir şekilde üstesinden gelmeye çalışacam yine yardımda bulunacak arkadaşlar olabilir konuyu bir süre daha takip edicem baktım ki gelen giden yok mod arkadaşlar konuyu silebilir.
Bu mesajdan alıntı yap