Adobe Photoshop ile bunu nasıl yaparım ?? Yardım..

Photoshop Dersleri - Adobe Photoshop ile bunu nasıl yaparım ?? Yardım.. ...

Rylai isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Rylai

Öğrenci (Diğer) / İstanbul

Alt 23-12-2009 #1
Sponsorlu Bağlantılar

Bu şekilde bi resmi nasıl düzenleyebilirim arkadaşlar bilen bi arkadaş anlatabilirmi rica etsem.

Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

invincible isimli Üye şimdilik offline konumundadır

invincible(29)

Hiç Biri / Ankara

Alt 23-12-2009 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar
Düzenlemekten kastın bu verdiğin çalışma gibi bir çalışma yapmaksa basit.
Fotoğraflarını photoshop'a at, layer pencerelerindeki background görüntülerine çift tıkla ve gelen uyarıyı onayla, bu şekilde hepsini layer olarak düzenlemiş olacaksın, V kısayollu Move tool ile hepsini boş bir sayfaya topla.
Fotoğraflarını istediğin gibi yerleştir ve döndür, daha sonra fotoğraflarından herhangi biri seçiliyken layer penceresinin altındaki bölümde fx logosundan stroke'a tıklayarak veya fotoğraflarından birinin layer penceresindeki görüntüsüne çift tıklayarak blending options'a gir. En alttaki stroke tabına gel ve inside'a ayarlayıp istediğin büyüklükte stroke ver, rengini aşağıdaki kutucuktan ayarlayabilirsin.
Bir de fotoğraflarda gölge var sanırım, onuda blending options'un en üst tabı olan Drop shadow'dan verebilirsin. Daha sonra efektini verdiğin layer'a sağ tıkla ve Copy Layer Style ile efektlerini kopyalayıp efektsiz layerlerina Paste Layer Style ile uygula.

Bu mesajdan alıntı yap
Rylai isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Rylai

Öğrenci (Diğer) / İstanbul

Alt 24-12-2009 #3
çok teşekkür ederim ilgin için.
Bu mesajdan alıntı yap