Adobe Photoshop ta Kısayol Sorunu

Photoshop Soru ve Sorunlarınız - Adobe Photoshop ta Kısayol Sorunu ...

Darksine isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Darksine

Forumdan Uzaklaştırıldı

Grafiker

Alt 15-02-2009 #1
Sponsorlu Bağlantılar

Arkadaşlar Photoshop CS Kullanıyom Kısayol Tuşları Çalışmıyor Mesela CTRL+Z Yapıyom Geri Almıyo, Yeni Layer Açmak için SHİFT+CTRL+N Basıyorum olmuyo anca menülerden yapıcam,Desature Uygulama için SHİFT+CTRL+U basınca olması lazım olmuyo anca image>Adjustment>Desature Gidip tıklıcan Yardım lütfen
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

A_d_e_M isimli Üye şimdilik offline konumundadır

A_d_e_M

Bilg. Teknikeri / Ankara

Alt 15-02-2009 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar
Arkadaşlar Photoshop CS Kullanıyom Kısayol Tuşları Çalışmıyor Mesela CTRL+Z Yapıyom Geri Almıyo, Yeni Layer Açmak için SHİFT+CTRL+N Basıyorum olmuyo anca menülerden yapıcam,Desature Uygulama için SHİFT+CTRL+U basınca olması lazım olmuyo anca image>Adjustment>Desature Gidip tıklıcan Yardım lütfen
geri almak icin ctrl+alt+z basacaksın tek basına ctrl +z bastığın zaman olmuyor , sen ilk basta ctrl+n basıp kendine yeni bir sayfa acıp ondan sonra shift+ctrl+n basacaksın ekran bos iken basarsan yeni layer acamazsın umarım yardımcı olabilmisimdir
Bu mesajdan alıntı yap

Darksine

Forumdan Uzaklaştırıldı

Grafiker

Alt 15-02-2009 #3
Ctrl+Alt+z Yapıncada olmuyor diğer sölediğinde olmuyor Hiç bi şekilde kısayol tuşları çalışmıyor anlamadım
Bu mesajdan alıntı yap
kasta095 isimli Üye şimdilik offline konumundadır

kasta095(34)

Grafiker / Yurtdışı

Alt 15-02-2009 #4
programmı kapatım yeni den açmayi denedınız mı?
Bu mesajdan alıntı yap

Darksine

Forumdan Uzaklaştırıldı

Grafiker

Alt 15-02-2009 #5
Tabi Açıp Kapadım Ya Hep Açıkmı kalcak Program
Bu mesajdan alıntı yap
mum_alevi isimli Üye şimdilik offline konumundadır

mum_alevi

Hiç Biri / İstanbul

Alt 15-02-2009 #6
Programın ayarlarıyla oynamış olabilirsin. Programı makinadan kaldır. Program Files daki kalan cs dosyalarını sil ve daha sonra yeniden yükleme yap...

Kolay gelsin
Bu mesajdan alıntı yap
VolkanTEKiN isimli Üye şimdilik offline konumundadır

VolkanTEKiN

♫♪♪ ♫♪♪ ♫♪

Grafiker / Bursa

Alt 15-02-2009 #7
Adobe Photoshop programınızı açarken CTRL+ALT+SHIFT tuşlarına aynı anda basılı tutunuz. Program başlarken karşınıza bir pencere gelir. YES tuşuna basarsak programa reset atabilirsiniz. Daha önce yapmış olduğunuz ayar silinir ve program yeni kurulmuş gibi olur.

..::Grafikerler.net Hizmetleri::..

Bu mesajdan alıntı yap

Darksine

Forumdan Uzaklaştırıldı

Grafiker

Alt 15-02-2009 #8
Sölediğini yaptım olmadı eskiden böle bi sorun yoktu Crack yaptım Böle bu sorun başladı Crack yaptı galiba bunu ama cracksizde açamıyom 30 günlük deneme sürem bitti ? Crack olmadan açmanın yolunu biliyormusun ya da başka bi crack ver belki o düzeltir ?
Bu mesajdan alıntı yap

Tags
adobe, kisayol, photoshop, sorunu