Adobe Premiere Bir Teknik Hakkında bilgi. Acil!

Diğerleri - Adobe Premiere Bir Teknik Hakkında bilgi. Acil! ...

kadirkarakas isimli Üye şimdilik offline konumundadır

kadirkarakas

Fotoğrafçı / Sakarya

Alt 07-02-2015 #1
Sponsorlu Bağlantılar

merhalar bir kısafilm projem var bir sahnesinde ismini bilmediğim bir teknik veya efekt herneyse onu uygulamak istiyorum

şöyle örnekleyeyim mesela tarkanın öp adlı klibinde tarkan jipin bir kapısından biniyor diğer kapısından başka biyere iniyor.

yani 2 farklı görüntüyü bindirerek bir sahne yapmak gibi birşey

kamera arkasını izledğimde yönetmen "wipe" tarzı bişey dedi ama anlamadım. yardımcı olursanız sevinirim.

https://
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

malidinc3 isimli Üye şimdilik offline konumundadır

malidinc3

Öğrenci (Diğer) / Konya

Alt 07-02-2015 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar
zannediyorum ayni açı, ayni kamera ve gecis esnasindaki obje(araba, saksı vs.) mevcut olduktan sonra boyle bir efekte ihtiyacin kalmayacaktir. ki boyle bir efekt hic duymadim bilen arkadaslarimiz varsa bende ogrenmek isterim senin bahanen ile Adobe Premiere Bir Teknik Hakkında bilgi. Acil! kolay gelsin...
Bu mesajdan alıntı yap
kadirkarakas isimli Üye şimdilik offline konumundadır

kadirkarakas

Fotoğrafçı / Sakarya

Alt 07-02-2015 #3
çekimi aynı şekil yaptım görüntü hiç oynamadı sabit ama iki videoyu birleştirdiğimiz noktada 1 karelik bir atlama oluyor problemde bu Adobe Premiere Bir Teknik Hakkında bilgi. Acil! ama klipte yağ gibi akıyor Adobe Premiere Bir Teknik Hakkında bilgi. Acil!
Bu mesajdan alıntı yap
malidinc3 isimli Üye şimdilik offline konumundadır

malidinc3

Öğrenci (Diğer) / Konya

Alt 13-06-2015 #4
yonetmenin soyledigi gecislerde wipe i uygularmisin iki parcanin arasina premierede var mi bilmiorum ama ediusta mevcut
Bu mesajdan alıntı yap