adobe reader 9.3 ile ilgili sorular

Diğerleri - adobe reader 9.3 ile ilgili sorular ...

Büşra Giritoğlu isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Büşra Giritoğlu(28)

Grafiker / İstanbul

Alt 31-03-2010 #1
Sponsorlu Bağlantılar

arkadaşlar benim pdf programında sürekli yaptığım ama son sürümde başaramadığım bir kaç işlem var.

1. Pdf teki herhangi bir sayfayı delete yada silme tuşuyla silemiyorum

2. iki ayrı pdfteki bir sayfayı alıp diğer sayfaya koyamıyorum

3. Pdf boyutu küçültme işlemi nereden yapılıyor

eski sürümlerde oluyodu aslında ama şimdi eski sürümlerdede nedense yapamıyorum bilen biri varsa ve anlatırsa çok sevinirim.
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

vejdi isimli Üye şimdilik offline konumundadır

vejdi

Arı Üye

Hiç Biri / Ankara

Alt 31-03-2010 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar
Adobe Acrobat sürümünü kullanmanız gerekiyor

1. Adobe Reader, PDF dosyalarını görüntülemek, arama yapmak, dijital olarak imzalamak, doğrulamak ve yazdırmak için olan ücretsiz bir yazılımdır.

2. Adobe Reader kullanarak PDF dosyasını düzenleyebilir miyim?

Hayır. Adobe Reader kullanarak PDF dosyalarında kalıcı değişiklikler yapamazsınız. Ancak yazar söz konusu işlevleri etkinleştirdiyse Reader'ı kullanarak düzenleme benzeri birçok işlevi gerçekleştirebilirsiniz. Örneğin, metinleri vurgulayabilir ve elektronik yapışkan notlara yorum ekleyebilirsiniz. Belge oluşturmak ve belge alış verişi yapmak, yorumları toplayıp karşılaştırmak ve zenginleştirilmiş Adobe PDF belgelerini güvenli biçimde dağıtmak için dosya güvenliği özelliklerini değiştirmek istiyorsanız Acrobat'ı seçmelisiniz

3 . Adobe PDF dosyasında neden değişiklik yapamıyorum?

Adobe Reader, PDF dosyalarını açmak, görüntülemek, arama yapmak, imzalamak, doğrulamak ve yazdırmak için olan bağımsız bir uygulamadır. Belge oluşturmak ve belge alış verişi yapmak, yorumları toplayıp karşılaştırmak ve zenginleştirilmiş Adobe PDF belgelerini güvenli biçimde dağıtmak için dosya güvenliği özelliklerini değiştirmek istiyorsanız Acrobat'ı veya Acrobat.com hizmetlerini seçmelisiniz
Bu mesajdan alıntı yap
Büşra Giritoğlu isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Büşra Giritoğlu(28)

Grafiker / İstanbul

Alt 01-04-2010 #3
ben copy paste bi açıklama istememiştim ki daha önce yaptığım ama son sürümlerde yapamadığım ve bununla ilgili yeni bilgiler istedim neyin neye yaradığını bende iyi biliyorum.
Bu mesajdan alıntı yap
anil_k isimli Üye şimdilik offline konumundadır

anil_k

Öğrenci (Diğer) / İstanbul

Alt 02-04-2010 #4
Ben bu dijital olarak imzalama işini araştırdım biraz, ne kadar güzel ne kadar doğru bir ürün, grafikerlerin yanı sıra daha pek çok meslek grubunun da işine yarar diye düşünüyorum, dijital imza dedikleri de e-imza die geçen bir uygulamasıymış Adobe Acrobat'ın. Emeklerimizi korumak için harikai bir yol, özellikle de freelancer olarak da çalıştığımız düşünülürse.
Bu mesajdan alıntı yap
vejdi isimli Üye şimdilik offline konumundadır

vejdi

Arı Üye

Hiç Biri / Ankara

Alt 09-04-2010 #5
Benim bilmediğim sizin iyi bildiğinizi bilmem kusura bakmayın çok çok özürdilerim !!! ayrıca "... neyin neye yaradığını bende iyi biliyorum " sözünüz her şeyi açıklıyor (bildiğinizden dolayı yardım istiyorsunuz yada soru soryorunsuz )... ben copy paste yaptım ki çok çok daha iyi bilmeniz içindir…
Bu mesajdan alıntı yap
aylinegeli isimli Üye şimdilik offline konumundadır

aylinegeli

Grafiker / İstanbul

Alt 14-04-2010 #6
Ben de baktım bu emeğini koru sitesine, önce şunu söyliyim site harika olmuş, yapanların eline sağlık, asıl e-imza harika olmuş onun için de Adobe'nin eline sağlık, artık işlerimizi bizden izinsiz kullanamaycaklar, yasal güvence verio olması en iyi yönü, bir sürü prosedürle uğraşmadan, ekran karşısında yasal güvencemizi kazanmış oluyoruz.
Bu mesajdan alıntı yap
seabis isimli Üye şimdilik offline konumundadır

seabis

Hiç Biri / İstanbul

Alt 14-04-2010 #7
Soruyu yanlış sorup doğru bilgi almışsınız. Acrobat reader mi? Acrobat pro mu yapar bu sizin bahsettiklerinizi... edit imza...
Bu mesajdan alıntı yap