Adobe select object export

InDesign - Adobe select object export ...

Babyboys isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Babyboys(37)

Grafiker / İstanbul

Alt 19-01-2015 #1
Sponsorlu Bağlantılar

Merhaba arkadaşlar, İnDesign da select object export tadında bir seçenek yada plug-in yada script bir başka yol varmıdır.
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

vejdi isimli Üye şimdilik offline konumundadır

vejdi

Arı Üye

Hiç Biri / Ankara

Alt 19-01-2015 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar
dışarı ne olarak aktarmak istiyorsunuz ? (jpeg, pdf) ne yapmak istediğinizi biraz daha detaylı anlatabilirmisiniz
Bu mesajdan alıntı yap
Babyboys isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Babyboys(37)

Grafiker / İstanbul

Alt 20-01-2015 #3
Merhaba, 100 sayfalık bir iş var elimde imajların üstüne çeşitli yazılar ekledim. Her imaj 4-5 metre civarında bunların ebatları farklı birbirinden. Hepsini ayrı ayrı Pdf yapmak istiyorum indesignda fakat açmak açmak uzun süreceği için ve bu işlerin devamı geleceği için hızlı bir çözüm bulmaya çalışıyorum.

Hatta exel e yazacağim en boy ebatlara göre sayfalar açabiliyorsa oda mükemmel bir çözüm olabilir.

İllistrator den denedim ama freehand gibi imajlara hızlı çalışamıyorum biryerden sonra çok kasmaya Başlıyor. Dediğim gibi bu işin ebatları farklı neler 60-70-80 ve boylar da cok farklı hepsi çıkış yolu bulmak ve işin benden alacağı enerjiyi düşürmeye çalışıyorum. Yardım pls
Bu mesajdan alıntı yap
vejdi isimli Üye şimdilik offline konumundadır

vejdi

Arı Üye

Hiç Biri / Ankara

Alt 20-01-2015 #4
Photoshop CC 2014 nedeyin adobenin imaj işleme programı Adobe select object export ve mümkünse iyi bir bilgisayarda kullanın memun kalırsınız hızından
Bu mesajdan alıntı yap