adobe ve cinema4d icin IMAC ?

Macintosh - adobe ve cinema4d icin IMAC ? Sponsorlu Bağlantılar Merhaba. Bi tvde kurgu yapiyorum fakat tanitimlar, kapaklar da yapiyorum. Jenerik ve reklamlardaki gibi afterla, cinema 4d ile isler cikarmak istiyorum. Imac almak istiyorum. I7, 16gb ram ve ...

pintim isimli Üye şimdilik offline konumundadır

pintim

Sanat Yn. / İstanbul

Alt 06-01-2014 #1
Sponsorlu Bağlantılar

Merhaba. Bi tvde kurgu yapiyorum fakat tanitimlar, kapaklar da yapiyorum. Jenerik ve reklamlardaki gibi afterla, cinema 4d ile isler cikarmak istiyorum.

Imac almak istiyorum. I7, 16gb ram ve 2 veya 4gblik ekran karti ile net uzerinden apple storedan almayi dusunuyorum.

Ozellikleri resimde gorebilirsiniz.
View image: Screenshot 2014 01 05 16 55 58 1

Bugune kadar sadece windows pc kullandim ve bu imac ilk apple urunum olucak insallah.

Soru1:
Afterda veya cinema4d'de calisirken kasicak mi ve renderda imac pcdeki gibi siser mi ?
Sozun ozu adobe ve cinema4d kullanmak icin imac secmek yanlis mi olur yoksa olmasi gereken asil secim imac mi ?

Soru2:
Ve son olarak adobe, cinema 4d programlarinin mac versiyonu mevcut mu ? Mevcutsa crackli kullanabiliyor muyuz?

Not: Mesela gecen sene, timelineda ilerledikce pcnin sistigi bi calismam var.

FATIH TERIM YARIN KANALTURK TANITIM TOPBIZDE - YouTube

Tesekkurler
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları