Adobe Yardım? Web Tasarım?

Web Tasarımı - Adobe Yardım? Web Tasarım? Sponsorlu Bağlantılar Sevgili Abilerim,Ablalarım; Ben Adobe Dreamveawer kurcalayarak ve de G.T.A W.T.A Yardımıyla bir işler becermeye çalışıyorum. Ancak Web Sitesinde Logo,Banner,Buton ve diğer görsel ögeleri hangi Programda yapmam iyidir? Adobe ...

WSun isimli Üye şimdilik offline konumundadır

WSun

Öğrenci (Diğer) / Balıkesir

Alt 19-07-2011 #1
Sponsorlu Bağlantılar

Sevgili Abilerim,Ablalarım;
Ben Adobe Dreamveawer kurcalayarak ve de G.T.A W.T.A Yardımıyla bir işler becermeye çalışıyorum.
Ancak Web Sitesinde Logo,Banner,Buton ve diğer görsel ögeleri hangi Programda yapmam iyidir?

Adobe Illustrator
Adobe Firework
Adobe PS

Son Olarak bir insanın grafik,tasarım hayal gücünü geliştirmesi mümkün mü?
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

bulutxxx isimli Üye şimdilik offline konumundadır

bulutxxx

Webmaster / İstanbul

Alt 21-07-2011 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar
hayal gücünü geliştiremessin kendin yaratısrsın bu 1
programların 3'üde olur ama animasyonlar ve hareketli bannerlar için flaşı kullan bu 2
ayrıca css kendini geliştirdi ve ajvada öyle hayal gücünü kullanmak istiyorsan programlamada kullan derim hadli kolay gelsin
Bu mesajdan alıntı yap
N. Eser ULUHAN isimli Üye şimdilik offline konumundadır

N. Eser ULUHAN(33)

Webmaster / İstanbul

Alt 23-07-2011 #3
Hangisini daha iyi kullanıyor, hangisi ile hayal ettiğini kolay bir şekilde yapabiliyorsan ve son olarak hangisi ile kendini daha yaratıcı buluyorsan onla yapmalısın Adobe Yardım? Web Tasarım? istersen Corel Draw ile yap...
Bu mesajdan alıntı yap