ae cs4 de cartoon- karikatüre nasıl yapılır

After Effects - ae cs4 de cartoon- karikatüre nasıl yapılır ...

ecrinim isimli Üye şimdilik offline konumundadır

ecrinim

Hiç Biri / Sivas

Dosya19

Alt 08-07-2010 #1
Sponsorlu Bağlantılar

ae cs4 de cartoon- karikatüre nasıl yapılır,cs5 de yapıldığını gördüm ama cs4 de bu özellik yok mu ? akbank kira reklamında gördüm az önce çok ilgimi çekti ve öğrenmek istedim.

AKBANK - Kira on Vimeo
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

feylosoft isimli Üye şimdilik offline konumundadır

feylosoft

Hiç Biri / İzmir

Alt 09-07-2010 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar
Dostum akbank kiradaki olay sade bir brush/efekt olayı değildir orada rotasyon dediğimiz olay da vardır. Her nekadar son zamanlarda yazılım ağırlığı artsa da dehşet verici ekiplerin filmi kare kare işleyip çizgisel hale getirmesi işlemidir bir anlamda rotasyon. Keanu reavesin a scanner darkly filminde en başarılı halini göreceğiniz bu teknik sanat sayılmasa da (yoğun teknik işlem ve yazılım gerektirdiği için) sektörde en ağır ve saygı verici işlerden biridir.
Bu mesajdan alıntı yap
splendors isimli Üye şimdilik offline konumundadır

splendors

Sanat Yn. / İstanbul

Alt 12-07-2010 #3
after effects cs4'te "stylize" efekt kategorisinin altında "cartoon" diye bir plugin var.
ne kadar işini görür bilmiyorum ama deneyebilirsin.
Bu mesajdan alıntı yap