AE Warning:Error parsing properties list. hatası.

After Effects - AE Warning:Error parsing properties list. hatası. Sponsorlu Bağlantılar Arkadaşlar program açılırken bu hatayı ;AE Warning:Error parsing properties list.' veriyor. Net'ten araştırdım fakat çözüm sağlayamadım.Win7 kullanıyorum.Bu problemin çözümünü bilen varsa yardımlarını bekliyorum. Şimdiden teşekkürler....

Güneşş isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Güneşş

Öğrenci (Diğer) / İstanbul

Alt 19-09-2010 #1
Sponsorlu Bağlantılar

Arkadaşlar program açılırken bu hatayı ;AE Warning:Error parsing properties list.' veriyor. Net'ten araştırdım fakat çözüm sağlayamadım.Win7 kullanıyorum.Bu problemin çözümünü bilen varsa yardımlarını bekliyorum.
Şimdiden teşekkürler.
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

Güneşş isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Güneşş

Öğrenci (Diğer) / İstanbul

Alt 19-09-2010 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar
Sorun çözülmüştür.Bu sorunlar karşılaşan arkadaşlar için paste'liyorum.

•Windows XP -- C:\Documents and Settings\ [user name] \Application Data\Adobe\After Effects\9.0
•WindowsVista - C: \ Users \ [kullanıcı adı] \ AppData \ Adobe \ After Effects \ 9.0

Daha sonra oradaki tüm XML dosyalarının adlarının sonuna "a" ekleyin orden dosyamız AeFx.xml olsun bu dosyayı "AeFxa.xml" yapıcaz daha sonra pc yi yeniden başlatınız ve After effects'i çalıştırınız sorun çözülecektir
Bu mesajdan alıntı yap