Afganistan/Kabul'de iş imkanı

Sonuçlanan İlanlar - Afganistan/Kabul'de iş imkanı ...

Dieux isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Dieux

Hiç Biri / İstanbul

Alt 22-07-2010 #1
Sponsorlu Bağlantılar

Afganistan/Kabul'de yeni kurulacak olan şirketimiz için grafikerler ve bilgisayar programcıları aranmaktadır. Kalacak yer, yemek, ulaşım ve güvenlik şirketimiz tarafından karşılanacaktır. Başvurularınız için ********* adresine Cvlerinizi gönderebilirsiniz. Son başvuru tarihi 20 Ağustos 2010
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

VolkanTEKiN isimli Üye şimdilik offline konumundadır

VolkanTEKiN

♫♪♪ ♫♪♪ ♫♪

Grafiker / Bursa

Alt 22-07-2010 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar
Dikkat!
  1. İş veren ya da İş arayan ilanlarına cevap veren her üye bölüm kurallarını okumuş olarak kabul edilir.
  2. İlanlarınızın onaylanması için ilgili açıklamada verilmiş örnek şablonlara göre konu açılmadığı takdirde ilanlarınız onaylanmayacaktır.

Duyurular:

Grafik Sözlük:
İnternet sözlüklerini bilmeyen yoktur. “Ben bilmiyorum” diyorsanız öğrenmenin de yaşı yoktur. Ayrıntılı bilgi için...

..::Grafikerler.net Hizmetleri::..

Erkan ERGEN isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Erkan ERGEN

Özel

Grafiker / Karabük

Alt 22-07-2010 #3
ben kabil'de 6 ay kaldım. güzel yer de catışmanın eksik olmadığı bi yer. tamam şu anda KBK komutanlığını biz devraldık ve Türklere yönelik bir eylem yapılmamakta ama her zaman ulaşım sırasında araçlar risk altında. Anlatılmayacak bir çok sorunu orda bizzat gördüm o nedenle önerdiğiniz ücret umarım insanların yaşamları ile ilgili tehlikelere yönelik önyargıları ortadan kaldıracak cinstendir. Bide 54 derece sıcaklıkta gündüzleri hiç de keyifli olmuyor dışarda olduğunuz zamanlar.
dagci isimli Üye şimdilik offline konumundadır

dagci

Grafiker / İzmir

Ücret ve iş detayları nelerdir.

Alt 22-07-2010 #4
Yeni emekli olmuş, matbaa - ambalaj konusunda uzman sayılırıım.
Orta düzeyde İngilizce ve az arapça da bilirim.
Mesaj yollarsanız iletişim bilgilerimi, cv'mi portfolyomu içeren web sitemin adresini yollarım.
tükenmezkalem isimli Üye şimdilik offline konumundadır

tükenmezkalem(32)

Hiç Biri / Yurtdışı

Alt 22-07-2010 #5
Grafik tasarım bölümü mezunu değilim fakat iyi derecede ps,corel draw,bir miktar illustrator,cinema 4d ve indesign kullanmaktayım toplam 2 yıl kadar tecrübem var çeşitli matbaa ve reklamcılarda çalıştım.Bulunduğum şehirden artık çok fazla bir beklentim kalmadı açıkçası ..Değerlendirmeyi düşünürseniz.
fxmns isimli Üye şimdilik offline konumundadır

fxmns

Sanat Yn. / İstanbul

Alt 30-08-2010 #6
ben gelebilirim heyecanlı olabilir Afganistan/Kabul'de iş imkanı 7 yıldır bu işin içindeyim *********
mail gönderirseniz haberleşelim iyi çalışmalar
umitozcan isimli Üye şimdilik offline konumundadır

umitozcan

Grafiker / Ankara

Alt 30-08-2010 #7
canımızı sokaktamı bulduk oraya anca çürük grafiker bulursunuz sağlam adam gelmezAfganistan/Kabul'de iş imkanıAfganistan/Kabul'de iş imkanı
Dieux isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Dieux

Hiç Biri / İstanbul

Alt 06-09-2010 #8
Afganistan/Kabul'de yeni kurulacak olan şirketimiz için grafikerler ve bilgisayar programcıları aranmaktadır. Kalacak yer, yemek, ulaşım ve güvenlik şirketimiz tarafından karşılanacaktır. Başvurularınız için ( ********* ) adresine Cvlerinizi gönderebilirsiniz. İşle ilgili bilgiler sözlü mülakat sırasında verilecektir. Son başvuru tarihi 15 Eylül 2010

tükenmezkalem(32)

Hiç Biri / Yurtdışı

Alt 06-09-2010 #9
İyi derecede photoshop,corel draw ve orta seviye indesgn,illustrator kullanmaktayım.Çeşitli matbaa ve reklamcılarda çalıştım.2-2,5 sene kadar iş deneyimim var.Düşünürseniz ve ********* a mesaj gönderirseniz cvmi gönderebilirim.

tükenmezkalem(32)

Hiç Biri / Yurtdışı

Alt 06-09-2010 #10
İyi derecede photoshop,corel draw ve orta seviye indesgn,illustrator kullanmaktayım.Çeşitli matbaa ve reklamcılarda çalıştım.2-2,5 sene kadar iş deneyimim var.Düşünürseniz ve ********* a mesaj gönderirseniz cvmi gönderebilirim.
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları