afiş broşür tasarımı - İstanbul

Sonuçlanan İlanlar - afiş broşür tasarımı - İstanbul Sponsorlu Bağlantılar afiş broşür tasarımı Şehir: İstanbul Aranan Şehir: İstanbul Çalışma Şartları: Serbest çalışan (Freelancer) E-posta: *********...

mimarist81 isimli Üye şimdilik offline konumundadır

mimarist81

Hiç Biri / İstanbul

Alt 28-08-2015 #1
Sponsorlu Bağlantılar

afiş broşür tasarımı

Aranan Şehir: İstanbul

Çalışma Şartları: Serbest çalışan (Freelancer)

E-posta: *********
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

Hezarfen isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Hezarfen(10)

Administrator

Hiç Biri / Bursa

Alt 28-08-2015 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar
  • İlanlara cevap veren ve yeni ilan açan her üye kuralları okumuş olarak kabul edilir.
  • Siteden faydalanarak yapılan anlaşmalarda grafikerler.net hiç bir mesuliyet kabul etmez.
  • Grafikerler.net forumlarında yayınlanan ilanların onaylanması kurallar açısından yapılır ve içeriği ile ilgili denetim yapılmamaktadır.

Sosyal ağlarımızdan da bizi takip edebilirsiniz.
afiş broşür tasarımı - İstanbulafiş broşür tasarımı - İstanbulafiş broşür tasarımı - İstanbulafiş broşür tasarımı - İstanbul

..::Grafikerler.net Hizmetleri::..

ataaa isimli Üye şimdilik offline konumundadır

ataaa

Sanat Yn. / İstanbul

Alt 28-08-2015 #3
merhaba belirttiğiniz mail adresine mail gönderilmiştir.
Makbulut61 isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Makbulut61

Öğrenci (Diğer) / Trabzon

Alt 28-08-2015 #4
iyi günler afiş ve broşur tasarımı için geri dönüş yaparmısınız acaba
burdanda ulaşabilirsiniz

mimarist81

Hiç Biri / İstanbul

Alt 28-08-2015 #5
afiş broşür tasarımı

Aranan Şehir: İstanbul

Çalışma Şartları: Serbest çalışan (Freelancer)

E-posta: *********
Konumuz çocuk istismari.Ancak bu sosyal sorumluluk projesi kapsamında bir çalışma olduğundan gönüllü bir arkadasimizin yardimina ihtiyacimiz var.

Not: ilk mesajda yanlışlık oldundan dolayi lutfen kusura bakmayin.
ahm@ isimli Üye şimdilik offline konumundadır

[email protected](35)

Sanat Yn. / İstanbul

Alt 29-08-2015 #6
biz taş yiyelim zaten..

mimarist81

Hiç Biri / İstanbul

Alt 29-08-2015 #7
biz taş yiyelim zaten..
Merhaba,

Biz de bu projede gönüllü çalışıyoruz psikolog olarak.Yani tek kuruş kazanmadigimiz gibi cebimizden de harcıyoruz.Tabii ki bu bizim tercihimiz.İlan da zaten bu iş için gönüllü katkıda bulunacaklar için.Projenin hibesi oldukça düşük ve ancak basım için kullanabiliyoruz bu miktari da.

Yoksa bizim de tercihimiz işin uzmanına bunun mali olarak da karşılığını vermek.Benim basim yerim var yada ben gönüllü yardimci olayim ama basim icin onerebilecegim mekan var diyen olursa bu da bizim icin uygun olur.
Bu mesajdan hareketle durumumuzu daha net belirtmek istedim arkadaşlar afiş broşür tasarımı - İstanbul
designbyceko isimli Üye şimdilik offline konumundadır

designbyceko

Özel

Grafiker / İstanbul

Alt 02-09-2015 #8
Profesyonel bir yaklaşımla ve uygun fiyatlarla hizmet vermekteyiz.

Talepleriniz veya Sorularınız için bize ulaşın.

logo,brosur,katolog,gazete,kurumsal kımlık,tekstıl dıjıtal baskı tasarım vektör cizim de profoyonel freelance garfıker
bright isimli Üye şimdilik offline konumundadır

bright

Grafiker / İzmir

Alt 04-09-2015 #9
Merhaba,

Biz de bu projede gönüllü çalışıyoruz psikolog olarak.Yani tek kuruş kazanmadigimiz gibi cebimizden de harcıyoruz.Tabii ki bu bizim tercihimiz.İlan da zaten bu iş için gönüllü katkıda bulunacaklar için.Projenin hibesi oldukça düşük ve ancak basım için kullanabiliyoruz bu miktari da.

Yoksa bizim de tercihimiz işin uzmanına bunun mali olarak da karşılığını vermek.Benim basim yerim var yada ben gönüllü yardimci olayim ama basim icin onerebilecegim mekan var diyen olursa bu da bizim icin uygun olur.
Bu mesajdan hareketle durumumuzu daha net belirtmek istedim arkadaşlar afiş broşür tasarımı - İstanbul
burdaki tüm arkadaşlar harcadıkları emeğinin karşılığını almak ister benim anlamadığım nokta, madem bu iş için gönüllü arıyorsunuz niye burda arıyorsunuz, ikincisi de hiç mi çevrenizde bunu gönüllü olarak yapabilcek kimse yokta burda arıyorsunuz ayrıca bu bitmiş tükenmiş bir ekonomik yapıya sahip böyle bir sistemde gönüllü kişi aramak ya da bulmak ne kadar doğru bir yaklaşım az gelişmiş ve gelişmekte olan bir ülke durumdayken bence cok mantıksız ve yersiz bir ilan
acelepci isimli Üye şimdilik offline konumundadır

acelepci

Webmaster / Yurtdışı

Alt 08-09-2015 #10
@designbyceko

Bana bu numaradan yada mail adresinden ulasirsaniz sevinirim: ******* / *********
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları