Afiş Çalışmam

Afiş Tasarımı - Afiş Çalışmam Sponsorlu Bağlantılar Arkadaşlar bir afiş çalışması daha.yaklaşık 1 ay önce yapmıştım bunu arşivimde duruyodu sizlerle paylaşmak istedim.yorumlarınızı bekliyorum şimdiden teşekkürler....

Afiş Çalışmam

Afiş Çalışmam

Alt 27-03-2008 #1
Sponsorlu Bağlantılar

Arkadaşlar bir afiş çalışması daha.yaklaşık 1 ay önce yapmıştım bunu arşivimde duruyodu sizlerle paylaşmak istedim.yorumlarınızı bekliyorum şimdiden teşekkürler.

Afiş Çalışmam
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

graffix isimli Üye şimdilik offline konumundadır

graffix

Forumdan Uzaklaştırıldı

Alt 27-03-2008 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar
ben bunu bir yerden hatırlıyorum ama nerden
Bu mesajdan alıntı yap
Alt 27-03-2008 #3
Daha Öncede Yayınlamıştım.
Bu mesajdan alıntı yap
ermanart isimli Üye şimdilik offline konumundadır

ermanart

Sanat Yn. / İzmir

Alt 27-03-2008 #4
Hangi programda yaptın. Corel işine benziyor. Font seçimi başarısız. Küçük yazılarda bold kullanmana gerek yok. Çok ağırlaştırmış. Tek fiyat yazan yonca da "smile adsl"in logosu. Biraz daha kurcalaman gerekiyor. Başarılar dilerim. Çok çalışmamız lazım çooooookkk.
Bu mesajdan alıntı yap
Alt 28-03-2008 #5
Bak herşeyi bildin onu bilemedin.ne yazık ki corel değil photoshop.ayrıca ben smile logosu olduğunu biliyorum.bilgisayarla ilgi olduğu için kullanmamın bir sakıncası olduğunu düşünmüyorum.teşekkürler.
Bu mesajdan alıntı yap
sedhat isimli Üye şimdilik offline konumundadır

sedhat

Grafiker / Mersin

Alt 29-03-2008 #6
yazılar çok boğmuş bencede çok siyahlar bana bir göre bir görsellik hissetmedim arkadaşım
Bu mesajdan alıntı yap
Alt 29-03-2008 #7
Yazıların hepsinin bold olması afişi boğmuş. Ayrıca tamamen tablolardan oluşan bir tasarım. Bunu photoshopa yeni başlayan biri bile yapabilir. Tasarımın belki iş görebilir ama bie tasarımcının eli değmemiş gibi duruyor.

Emeğine sağlık ama içindekileri dök oraya.
Bu mesajdan alıntı yap
harun_asa isimli Üye şimdilik offline konumundadır

harun_asa(31)

Grafiker / Bursa

Alt 30-03-2008 #8
Yazıların hepsinin bold olması afişi boğmuş. Ayrıca tamamen tablolardan oluşan bir tasarım. Bunu photoshopa yeni başlayan biri bile yapabilir. Tasarımın belki iş görebilir ama bie tasarımcının eli değmemiş gibi duruyor.

Emeğine sağlık ama içindekileri dök oraya.
Arkadaşa katılıyorum bende...
Bu mesajdan alıntı yap

Tags
afi, almam