Afiş çalışmama yardım

Deneme Çalışmalar - Afiş çalışmama yardım ...

Afiş çalışmama yardım
azap0 isimli Üye şimdilik offline konumundadır

azap0

Yrd. Grafiker / Bursa

Dosya22

Afiş çalışmama yardım

Alt 25-12-2009 #1
Sponsorlu Bağlantılar

Öncelikle merhaba arkadaşlar, ben bi afiş yarışmasına katıldım ve bu yarışmanın konusu "vergi". Sizlerden fikir almak için buraya konu açtım.
Kendi düşüncelerim var fakat onlardan ziyade siz ne tür bişe yapmamı önerirsiniz bana önerebiliceğiniz herhangi bi fikir var mı ? Yardımcı olan, olmayan, okuyup, okumayan herkese teşekkürler :smile:
:angel:
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

Nihat BAYSAL isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Nihat BAYSAL(46)

Hiç Biri / Elazığ

Alt 25-12-2009 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar
Var olan düşüncenizden yola çıkarak bir çalışma yapıp buraya yükleyin.Size fikirleri ile destek olacak birileri mutlaka çıkacaktır.
Kolaylıklar diliyorum.
Bu mesajdan alıntı yap
hayry93tr isimli Üye şimdilik offline konumundadır

hayry93tr(24)

Öğrenci (Grafik) / Balıkesir

Alt 25-12-2009 #3
Dostum aynı yarısmaya bnde katıLdım bir caLısma yaptım ama bişeye benzememiş Afiş çalışmama yardım ben vergisini veripde geLeceğini gören 2 insan yaptım. ÇaLısmam buydu.
Afiş çalışmama yardım
Bu mesajdan alıntı yap
azap0 isimli Üye şimdilik offline konumundadır

azap0

Yrd. Grafiker / Bursa

Alt 25-12-2009 #4
Afiş çalışmama yardım Herkesin düşüncesi farklı kardeş hangisi bişeye benzedi hangisi benzemedi biz karar vermiyoruz Afiş çalışmama yardımD belki seninki en iyidir he Afiş çalışmama yardım
Bu mesajdan alıntı yap