Afiş çalışması hakkında Yardımcı olursanız sevinirim.

Afiş Tasarımı - Afiş çalışması hakkında Yardımcı olursanız sevinirim. ...

ulgentutuncu isimli Üye şimdilik offline konumundadır

ulgentutuncu

Öğrenci (Grafik) / İzmir

Dosya23

Alt 30-10-2011 #1
Sponsorlu Bağlantılar

Merhabalar..

Bilgisayar sarf malzemeleri satışı yaptığım bir dükkanım var.Logom ve sloganım hazır sizlerden bir tanıtım afişi için yardım isteyeceğim.

Bana bu adresten mail veya msn aracılığıyla ulaşırsanız çok mutlu olurum arkadaşlar..

Mail Ve Msn adresim :[email protected]

Yardımlarınızı bekliyorum ve şimdiden teşekkür ediyorum.
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

smartdark isimli Üye şimdilik offline konumundadır

smartdark

Sanat Yn. / Bursa

Alt 02-11-2011 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar
genç, burada kimse vıy şu gence yardım edelim diye koşmaz, Sen aklındaki çalışmayı anlat veya yaptıysan göster ki onun üzerinden yönlendirelim.
Bu mesajdan alıntı yap
ulgentutuncu isimli Üye şimdilik offline konumundadır

ulgentutuncu

Öğrenci (Grafik) / İzmir

Alt 02-11-2011 #3
Öncelikle cevap verdiğiniz için teşekkür ederim.

Dediğim gibi sadece logo ve sloganım hazır onun dışında hazırladığım bir çalışma şu anlık yok.Photoshop,fireworks dışında kullanacağım yardımcı programlar,arkaplan ve nasıl bir çalışma yapabileceğim hakkında biraz değerli bilgilerinizi benle paylaşırsanız memnun olurum.
Bu mesajdan alıntı yap