afiş çalışması

Afiş Tasarımı - afiş çalışması Sponsorlu Bağlantılar Arkadaşlar iyiyye yönlendirici yorumlarınızı bekliyorum çalışmayı yorumlarınızı göre şekillendirmeyi düşünüyorum şimdiden teşekkürler...

afiş çalışması

afiş çalışması

Alt 05-09-2007 #1
Sponsorlu Bağlantılar

afiş çalışması

Arkadaşlar iyiyye yönlendirici yorumlarınızı bekliyorum çalışmayı yorumlarınızı göre şekillendirmeyi düşünüyorum şimdiden teşekkürler
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

miço isimli Üye şimdilik offline konumundadır

miço

Grafiker / İstanbul

Alt 05-09-2007 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar
ilk önce adres kısmını düzeltmelisin çok göze batıyo.... imla hataların var mahalle-Mahalle, Tlf - Tel.:, iki noktadan önce boşluk olmaz. üstteki sloganın satır arasını aç... Yazıların tümü kesime çok yakın daha içeri almalısın. Alttaki resim çok düşük çözünürlükte.
Bu mesajdan alıntı yap
Cahit GÜLDEN isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Cahit GÜLDEN(54)

Eğitimci Grafiker

Grafiker / İstanbul

Alt 05-09-2007 #3
Kullandığın kız figürü ilköğretim 2 veya 3 gibi gözüküyor, bu senin inandırıcılığını sarsabilir. Kompozisyona gelince. alt ve üst tarafta kullandığın sarı renkler çalışmaya aşırı derecede hakim. Buda dikkati asıl suje olan konunun dışına itiyor. İlk bakışta sadece alttaki sarı zemin üzerine siyah iri puntolarla yazılmış, adres kısmı dikkati çekiyor. Sarı siyah titreşimi en fazla görsel gruptur ve çalışmalarda dikkatli kullanılmalıdır.

Dilimize sahip çıkalım.
Takıldığımız yerlerde alttaki linki tıklayalım.

TIKLA

'Basit bir kimse en küçük bir eleştiriye çıldırır,
akıllı adam ise kendini eleştirenlerin,
kendisiyle tartışanların düşüncelerini kapmaya çalışır.'

L. Ron Hubbard

Bu mesajdan alıntı yap
Alt 05-09-2007 #4
resimin kalitesi zaten düşük onu biliorum.dier sölediklerini göz önünde bulunduracam teşekkürler...
Bu mesajdan alıntı yap
barısss isimli Üye şimdilik offline konumundadır

barısss

Forumdan Uzaklaştırıldı

Alt 05-09-2007 #5
güzel olmuş yanlız adresleri vede daha kaliteli resim bulmalısın bunlar haricinde gerisi güzel
Bu mesajdan alıntı yap
Alt 05-09-2007 #6
teşekkürler arkadaşlar yorumlarınızın hepsini dikkate alıp çalışmanın 2.şeklini yayınlayacağım...
Bu mesajdan alıntı yap
Cahit GÜLDEN isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Cahit GÜLDEN(54)

Eğitimci Grafiker

Grafiker / İstanbul

Alt 05-09-2007 #7
Resmin kalitesinden değil kızın yaş grubunun anaokuluna uygun olmadığından bahsediyorum.

Dilimize sahip çıkalım.
Takıldığımız yerlerde alttaki linki tıklayalım.

TIKLA

'Basit bir kimse en küçük bir eleştiriye çıldırır,
akıllı adam ise kendini eleştirenlerin,
kendisiyle tartışanların düşüncelerini kapmaya çalışır.'

L. Ron Hubbard

Bu mesajdan alıntı yap
Alt 05-09-2007 #8
Resmin kalitesinden değil kızın yaş grubunun anaokuluna uygun olmadığından bahsediyorum.

size söylemedim arkadaş söledi ya yukarda resmin kalitesi düşük die ona söledim yanlış anladınız siz heraldeama hata benim yinede özür dilerim değerli yorumlarınız içinde sağolun..
Bu mesajdan alıntı yap
Yasemin isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Yasemin(34)

Belgisiz Sıfat

Grafiker / Kocaeli

Alt 06-09-2007 #9
bende arkadaşların yorumuna katılıyorum ve eklemek gerekirse slogan daha büyük olmalı birazdaha cıvıl cıvıl neşeli bi afiş olmalı soguk bi afiş sanki insanların dikkatini cekmeli.resnkleri daha canlı yapsan bozuk resmi kaldırım bikactane daha resim koysan çunku böle bi afişte veliler alternatifleri görmek ister afişte adreste önemlidir ama bukadar büyük yazılmamalı bence sonucta önce dikkatlerini cekki adrese bakma geregi duysunlar ...kolay gelsin üzerinde çalış daha iyi bişeyler cıkıcaktır eminim
Bu mesajdan alıntı yap
cenkerbey isimli Üye şimdilik offline konumundadır

cenkerbey

Grafiker / İstanbul

Alt 06-09-2007 #10
o küçük resim var okul resmi sanırım resim beni ürküttü okadr kötü ki korku filmi efektine benziyo değiştir bence
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

Tags
anaokulu afis