afiş calısması

Afiş Tasarımı - afiş calısması ...

afiş calısması
emil isimli Üye şimdilik offline konumundadır

emil

Grafiker / İstanbul

afiş calısması

Alt 03-11-2007 #1
Sponsorlu Bağlantılar

elestirilerinizi bekliyorum,

afiş calısması
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

mapuskus isimli Üye şimdilik offline konumundadır

mapuskus

Hiç Biri / Osmaniye

Alt 03-11-2007 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar
düşünce güzel..yaklaşım hoş.. göze itici gelen sadece; desenler kızkulesine tam monte edilebilirdi.. yani kayma olmadan.. hatta desenlerle kızkulesi çizilip gerçek kule yerinden çıkarılabilirdi.. eline sağlık.
Bu mesajdan alıntı yap
evrenk isimli Üye şimdilik offline konumundadır

evrenk(41)

Grafiker / Batman

Alt 03-11-2007 #3
kız kulesinin kensisi başlı başına bir desen, bir motif, bir sanat eseri, bir tarih. üzerindeki desenler bence hiç uyum sağlamamış... ayrıca jazz festivalini çağrıştıran bir uygulama göremiyorum.
Bu mesajdan alıntı yap
tolga_laila isimli Üye şimdilik offline konumundadır

tolga_laila

Grafiker / İstanbul

Alt 03-11-2007 #4
mapuskus'a katılıyorum ayrıca paragrafın bıraz daha aşağıda olması gerek bence kullandığın fıltrede bazı yerlerde görselliği bozmuş cok da anlamam ama bir izleyici olarak fikrim bu...
Bu mesajdan alıntı yap

emil

Grafiker / İstanbul

Alt 03-11-2007 #5
bunlar benim ilk orneklerim,

İstanbul diyince aklıma ne geldiyse yazdım bir kağıtda;

Kız kulesi
Bogaz köprüsü
Kapalı çarşı
Yerebatan sarayı
Galata köprüsü
Surlar

istanbul silüetlerinden biri olan kız kulesini düşünerek Osmanlının çini sanatını kullanarak yedi mimariden biri olan kız kulesini calısmayı düsündüm çini deseni calısarak boyle bir calısma yaptım sunuda unutmamak gerekir sizin yasınızda bir grafiker olsaydım sizden daha genis dünürek elestirilerimi ona gore yapardım,sizin kadar deniyim yok ama yeni meslektaslarıma asla sunu demem

''herkes grafik yapabilir ama herkes grafiker olamaz''

bu arada bu jazz icin yapılmıs bir afiş degil,istanbul 2010 icin yapılmıs bir afiş,etkinlik ilanı o yazı

ben daha bu meslekte yeniyim ama sizin yasınıza geldigimde emin olun cok iyi olucam ,
Bu mesajdan alıntı yap
evrenk isimli Üye şimdilik offline konumundadır

evrenk(41)

Grafiker / Batman

Alt 03-11-2007 #6
29. jazz müzik festivali diye yazıyor.
burası bir paylaşım sitesi. eleştirilere her zaman açık olmamız lazim. benim yaptıgım çalışmalarad eleştirler geliyor. eleştiren herkese sonsuz teşekkürlerimi sunuyorum.
Bu mesajdan alıntı yap

emil

Grafiker / İstanbul

Alt 03-11-2007 #7
elestiride bulunan herkese tesekkür edrim
Bu mesajdan alıntı yap
Alt 03-11-2007 #8
bencede kız kulesi üzerine eklediğin motiflerle çok göz yorucu gözüküyo. Orjinali daha güzel olabilirdi. İyi çalışmalar
Bu mesajdan alıntı yap
Alt 03-11-2007 #9
başlangıç için güzel
Bu mesajdan alıntı yap
mapuskus isimli Üye şimdilik offline konumundadır

mapuskus

Hiç Biri / Osmaniye

Alt 03-11-2007 #10
bunlar benim ilk orneklerim,

İstanbul diyince aklıma ne geldiyse yazdım bir kağıtda;

Kız kulesi
Bogaz köprüsü
Kapalı çarşı
Yerebatan sarayı
Galata köprüsü
Surlar

istanbul silüetlerinden biri olan kız kulesini düşünerek Osmanlının çini sanatını kullanarak yedi mimariden biri olan kız kulesini calısmayı düsündüm çini deseni calısarak boyle bir calısma yaptım sunuda unutmamak gerekir sizin yasınızda bir grafiker olsaydım sizden daha genis dünürek elestirilerimi ona gore yapardım,sizin kadar deniyim yok ama yeni meslektaslarıma asla sunu demem

''herkes grafik yapabilir ama herkes grafiker olamaz''

bu arada bu jazz icin yapılmıs bir afiş degil,istanbul 2010 icin yapılmıs bir afiş,etkinlik ilanı o yazı

ben daha bu meslekte yeniyim ama sizin yasınıza geldigimde emin olun cok iyi olucam ,
Sevgili kardeşim,
kimsenin amacı seni kırmak yada üzmek değil. elbette inandığın yolda ilerlediğin sürece kimseden geri kalmazsın.. Herkes doğduğunda grafiker olmuyor. Ama böyle bir düşünceyi alıp bunu işleyip harmanlayıp burada yayınlaman bile bence bu meslekte çok ilerleyeceğini gösteriyor. Çünkü: cesaretin var. buda bir çok insanda yok.. Uamrım çok daha baaşrılı işlere imza atarsın.
Unutmadan burada amaç paylaşmak ve paylaşarak ilerlemek..Başarı dileklerimle..
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

Tags
avrupa kultur baskenti, afis calismasi, istanbul 2010