Afiş Cam Giydirme (Delikli Folyo)

Afiş Tasarımı - Afiş Cam Giydirme (Delikli Folyo) ...

hddntha isimli Üye şimdilik offline konumundadır

hddntha

Webmaster / Kahramanmaraş

Dosya19

Alt 30-09-2011 #1
Sponsorlu Bağlantılar

Bir Beyaz Eşya Firması İçin Yapılmış Cam Giydirmesi, '138cm X 231cm' Ölçülerde 72 dpi, Tasarım ps uygulama delikli folyo. Değerli yorumlarınızı bekliyorum

Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

paintmaker isimli Üye şimdilik offline konumundadır

paintmaker(33)

Eğitimci / Adana

Alt 20-10-2011 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar
faydalı olması açısından düşüncelerimi belirtmek isterim. çalışmanızı ilk gördüğümde ürünler fazla dikkatimi çekmedi. baktıkça fark ediliyor. mesela güneş çok büyük ve ön planda olmuş ürünleri geride bırakmış. ürünlerin arkasında kullandığın yaz fonunu biraz saydamlaştırsan yani ICF klasik setteki davlumbaz çok sönük olmuş. altındaki mavi şişe de buna sebep olmuş. yazı fontları güzel, renkler de çok güzel sıcak olmuş. eline sağlık arkadaşım.
Bu mesajdan alıntı yap
BaranK isimli Üye şimdilik offline konumundadır

BaranK

Grafiker / İstanbul

Alt 20-10-2011 #3
faydalı olması açısından düşüncelerimi belirtmek isterim. çalışmanızı ilk gördüğümde ürünler fazla dikkatimi çekmedi. baktıkça fark ediliyor. mesela güneş çok büyük ve ön planda olmuş ürünleri geride bırakmış. ürünlerin arkasında kullandığın yaz fonunu biraz saydamlaştırsan yani ICF klasik setteki davlumbaz çok sönük olmuş. altındaki mavi şişe de buna sebep olmuş. yazı fontları güzel, renkler de çok güzel sıcak olmuş. eline sağlık arkadaşım.
Paintmaker arkadaşımızın dediklerine katılıyorum. Afiş çok hoş fakat ürünlerin biraz daha önplana çekilmesi lazım. Ayrıca logonun çok dipte durması baskıda sorun yaratabilir. Hoş bir görüntü vermiyor.

Başarılar..
Bu mesajdan alıntı yap
haiti isimli Üye şimdilik offline konumundadır

haiti(37)

Grafiker / Muğla

Alt 20-10-2011 #4
arkadaki resimli fonlar fazlalık. güneş çok büyük. ve sert.
Bu mesajdan alıntı yap
ıssızadam isimli Üye şimdilik offline konumundadır

ıssızadam

Grafiker / İzmir

Alt 26-10-2011 #5
çalışma güzel olmuş ama arkadaşlara katılıyorum
Bu mesajdan alıntı yap
TurkishCr3w isimli Üye şimdilik offline konumundadır

TurkishCr3w

Grafiker / Bursa

Alt 28-10-2011 #6
Güneşi biraz küçültsen çalışman daha iyi olabilirdi.
Emeğine sağlık çalışma güzel Afiş Cam Giydirme (Delikli Folyo)
Bu mesajdan alıntı yap