afiş&davetiye

Afiş Tasarımı - afiş&davetiye ...

afiş&davetiye
shnbrs isimli Üye şimdilik offline konumundadır

shnbrs

Eğitimci / Balıkesir

afiş&davetiye

Alt 19-04-2011 #1
Sponsorlu Bağlantılar

iyi günler,
illustrator da hazırladığım afiş ve davetiye örneğini paylaşıyorum. henüz ne olacağına karar verilmedi. görüş bildirirseniz sevinirim. hala değişiklik yapabilirim.
teşekkürler...

afiş&davetiye

afiş&davetiye

afiş&davetiye
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

LaYeR isimli Üye şimdilik offline konumundadır

LaYeR(30)

Grafiker / Konya

Alt 19-04-2011 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar
Çalışmalar güzel olmuş fakat davetiyedeki üç boyutlu yazılar güzel durmamış bence emeğine sağlık..
Bu mesajdan alıntı yap

shnbrs

Eğitimci / Balıkesir

Alt 19-04-2011 #3
Çalışmalar güzel olmuş fakat davetiyedeki üç boyutlu yazılar güzel durmamış bence emeğine sağlık..
teşekkürler yorumladığın için. davetiyede ki 3 boyut okusunda fikrim net değil. kağıt üzerinde de bir bakayım. düşünceni dikkate alacağım.
teşekkürler...
Bu mesajdan alıntı yap

shnbrs

Eğitimci / Balıkesir

Alt 20-04-2011 #4
merhaba,
davetiye konusunda bazı değişiklikler yaptım. afişlere gelince henüz seçim yapılmadı 3 farklı alternatif hazırlamıştım ve burada bir tanesini paylaşmıştım. seçim eleştirilen olursa dediğiniz değişiklikleri de yapacağım. teşekkürler...

afiş&davetiye
Bu mesajdan alıntı yap