afiş hazırlama programı hangileri

Afiş Tasarımı - afiş hazırlama programı hangileri Sponsorlu Bağlantılar slmm ben ünivesite ögrencisiyim sosyal içerikli bi afiş hazırlamam gerekiyo ve yeniyim yardımcı olabilkrmisiniz hangi progrmları kulanabilirim ???...

Reply
ela66 is offline

ela66

Matbaacı / Adana

Old 07-01-2010 #1
Sponsorlu Bağlantılar

slmm ben ünivesite ögrencisiyim sosyal içerikli bi afiş hazırlamam gerekiyo ve yeniyim yardımcı olabilkrmisiniz hangi progrmları kulanabilirim ???
Reply With Quote
Sponsor Links

Matbaaloji Reklamları

Nihat BAYSAL is offline

Nihat BAYSAL(46)

Hiç Biri / Elazığ

Old 07-01-2010 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar
Corel,illustrator,freehand gibi vektörel programları tavsiye ederim.
Reply With Quote
ela66 is offline

ela66

Matbaacı / Adana

Old 07-01-2010 #3
ya ben yabancıyım hiç bişi bilmiyom daha programların tam adı lütfenn yardım edin final ödevim olacakkk
Reply With Quote
hakanyeles is offline

hakanyeles

Ressam / Çanakkale

Old 07-01-2010 #4
Bilgilerinize bakılırsa hem matbaacı hem de öğrencisiniz. Bu program isimlerini hiç duymayacak kadar yabancı olamazsınız sanırım.
Reply With Quote
irm.art is offline

irm.art

Grafiker / İzmir

Old 07-01-2010 #5
Neden Türk Toplumu olarak işin hep en kolayına kaçarız anlamam.
"Corel,illustrator,freehand gibi vektörel programları tavsiye ederim." demiş Nihat bey. Daha ne yapmalıyız?
Reply With Quote
dreamsantana is offline

dreamsantana(33)

Eğitimci / İstanbul

Old 08-01-2010 #6
Bu işte yeniyim değil de bu işi hiç bilmiyorum deseymişsiniz daha doğru olacakmış sanırım. Bu işi bu kadar kısa bir sürede profesyonel bir yardım anlamdan nasıl yapacağınızı da merak ettim doğrusu. Bu konuda kullanımı en kolay olan program bence Corel Draw dır.
Reply With Quote
Reply