AFİŞ , KİTAP KAPAĞI , 3DMAX ,AUTOCAD, PHOTOSHOP yaparım

Sonuçlanan İlanlar - AFİŞ , KİTAP KAPAĞI , 3DMAX ,AUTOCAD, PHOTOSHOP yaparım ...

sezb isimli Üye şimdilik offline konumundadır

sezb

Öğrenci (Diğer) / İstanbul

Alt 08-01-2011 #1
Sponsorlu Bağlantılar

İSTANBUL Anadolu yakasında yaşıyorum.
Program/Seviye:Autocad,photoshop,3dsmax, powerpoint sunusu.bunların hepsini çok iyi seviyede yapabilirim
İş deneyimi ve içeriği: Daha önce birçok tiyatro afişi tasarladım.
Açıklama: yeditepe üniversitesi güzel sanatlar fakültesinde okuyorum.
İletişim bilgileriniz: ********* (mail iniz anında cep telefonuma gelir hemen cevaplarım)
not:işleri kendi ortamımda yapmak tercihimdir. mail veya buluşma yoluyla işinizi teslim edebilirim.
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

VolkanTEKiN isimli Üye şimdilik offline konumundadır

VolkanTEKiN

♫♪♪ ♫♪♪ ♫♪

Grafiker / Bursa

Alt 08-01-2011 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar
Dikkat!
  1. İş veren ya da İş arayan ilanlarına cevap veren her üye bölüm kurallarını okumuş olarak kabul edilir.
  2. İlanlarınızın onaylanması için ilgili açıklamada verilmiş örnek şablonlara göre konu açılmadığı takdirde ilanlarınız onaylanmayacaktır.

Duyurular:

İlanları AFİŞ , KİTAP KAPAĞI , 3DMAX ,AUTOCAD, PHOTOSHOP yaparım veya AFİŞ , KİTAP KAPAĞI , 3DMAX ,AUTOCAD, PHOTOSHOP yaparımsayfamızdan da takip edebilirsiniz.

Öneri Siteler:

Grafik Sözlük:
İnternet sözlüklerini bilmeyen yoktur. “Ben bilmiyorum” diyorsanız öğrenmenin de yaşı yoktur. Ayrıntılı bilgi için...

Logo Sitesi:
Her grafik tasarımcının işine yarayabilecek logoları bulabileceğiniz ya da elinizde bulunan logoları yükleyerek daha sonra da kolaylıkla erişebileceğiniz site Logomuz.com

..::Grafikerler.net Hizmetleri::..

Ultio isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Ultio

Magic & Mayhem

Eğitimci / Yurtdışı

Alt 09-11-2013 #3
Kullanıcının uzun bir tarihten bu yana aktif olmaması konu tarafımdan kapatılmıştır.
Eğer ilanın devamlılığı söz konusu ise konu sahibi yönetim ile irtibat kurabilir.

Konu tarafımdan kapatılmıştır.