Afiş Lazım"Büyük Organizasyon"

Sonuçlanan İlanlar - Afiş Lazım"Büyük Organizasyon" ...

TRDesign isimli Üye şimdilik offline konumundadır

TRDesign

Hiç Biri / Tekirdağ

Alt 30-06-2009 #1
Sponsorlu Bağlantılar

Site Url : www.MaliCarTuning59.Com / Tekirdag'ın İlk Tuning Sitesi

Title : MaliCarTuning59.Com

Slogan : Tekirdag'ın İlk Tuning Sitesi

Boyut : 850*1217

Renk : Canlı Renkler

TuningParty

Çeşitli Aktiviteler & Hediyeler Oto Güzellik Yarısması(Ödüllü ve Katılım Ücretsiz) yazılcak

Sağ Tarafta Menü:Tam Ekmek Döner+Kola+Çay(Otopark Yazılmayacak Ama bosluk kalsin ona sonra yazılabilir.)

Tuning Party

Tarih:26 Temmuz 2009 Pazar

Saat:Bos Kalsin Şimdilik

Mekan:Bos Kalsin Şimdilik

En Alta Bir yerede:

Sponsorlar:MaliCarTuning,ÖzFidan Oto Döşeme,Mg Performans Tuning

Arac Resimlerini Koydum Eklersiniz İns Yapabilicek Çıkar Trakya'yı Sallıyacka Bulusma Olucak Arkadaslar..

Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

grafike isimli Üye şimdilik offline konumundadır

grafike(36)

Grafiker / İstanbul

Alt 30-06-2009 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar
afişmi yaptırmak istiyorsunuz anlamadım ben. eğer yaptırmak istiyorsanız yanlış yere konu açmışsınız.
creedwar isimli Üye şimdilik offline konumundadır

creedwar(38)

Tornado of souls

Grafiker / İzmir

Alt 30-06-2009 #3
Forum Kuralları (Mutlaka Okuyunuz) hiç gözünüze denk geldimi?
Selim MERCANO isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Selim MERCANO(38)

Grafiker / İstanbul

Alt 30-06-2009 #4

Forum Kuralları (Mutlaka Okuyunuz)

Yaptığınız kural ihlali ile ilgili madde aşağıdaki gibidir:

Grafikerler.net bünyesinde ve bloglarında bedeli ödenmeksizin grafik tasarım işi istemek teklif etmek veya ima etmek kesinlikle yasaktır.
• Sivil toplum kuruluşlarına istenebilecek ücretsiz grafik tasarım teklifiniz var ise yöneticilerle temasa geçtikten sonra mesajınızın yayınlanmasına yönetim kararı ile izin verilirse başlığınızı açabilirsiniz.
• Ticari kuruluşların bedelsiz iş teklifinde bulunması kesinlikle yasaktır.
• Bu gibi durumlarda isteği yapan üyenin lehinde cevap veren üyeler, forum kurallarına riayet etmedikleri için bildiri yapılmaksızın forumdan uzaklaştırılmaları grafikerler.net yönetiminin elinde saklı tutulur.

Eğer ücret karşılığında tasarımcının da emeğinin bedelini ödemeyi istiyorsanız konunuzu İş Veren İlanları bölümünde kurallar dahilinde açmanız gerekmektedir.
TRDesign isimli Üye şimdilik offline konumundadır

TRDesign

Hiç Biri / Tekirdağ

Alt 30-06-2009 #5
Yardimci Olabilicek Var Mi?