Afiş önerileriniz..acil yardıma ihtiyacım var.

Afiş Tasarımı - Afiş önerileriniz..acil yardıma ihtiyacım var. Sponsorlu Bağlantılar Herkese merhabalar arkadaşlar. Bir turnuva yapacağız.Anadoluda olacak bir turnuva ve ulusal çapta katılım olacak.Turnuva düşünceleri tartışma,bilgi paylaşımları hakkında yani bir nevi meclis ortamında tartışma gibi olacak.Farklı bir afiş ...

dncn isimli Üye şimdilik offline konumundadır

dncn

Öğrenci (Diğer) / Muğla

Alt 21-03-2012 #1
Sponsorlu Bağlantılar

Herkese merhabalar arkadaşlar.
Bir turnuva yapacağız.Anadoluda olacak bir turnuva ve ulusal çapta katılım olacak.Turnuva düşünceleri tartışma,bilgi paylaşımları hakkında yani bir nevi meclis ortamında tartışma gibi olacak.Farklı bir afiş olmasını istiyorum.Her birinizin düşünceleri çok önemli benim için.yardımcı olursanız sevinirim.
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

Soner DİLEK isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Soner DİLEK(33)

Grafiker / Karaman

Alt 21-03-2012 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar
ben bişey anlamadım...Afiş önerileriniz..acil yardıma ihtiyacım var. sanırım çok uykum var Afiş önerileriniz..acil yardıma ihtiyacım var.
Bu mesajdan alıntı yap
creedwar isimli Üye şimdilik offline konumundadır

creedwar(38)

Tornado of souls

Grafiker / İzmir

Alt 21-03-2012 #3
ben bişey anlamadım...Afiş önerileriniz..acil yardıma ihtiyacım var. sanırım çok uykum var Afiş önerileriniz..acil yardıma ihtiyacım var.
Bende anlamadım. Sanırım halen uyuyorum.
Bu mesajdan alıntı yap
@l! isimli Üye şimdilik offline konumundadır

@l!

Grafiker / Konya

Alt 21-03-2012 #4
kardeş sen yapacaksan eğer buişi şimdiden vazgeç birilerine sorarak bu iş yürümez sadece dost tavsiyesi kırılmak gücenmek yok Afiş önerileriniz..acil yardıma ihtiyacım var.
Bu mesajdan alıntı yap
immortale isimli Üye şimdilik offline konumundadır

immortale(28)

Grafiker / İstanbul

Alt 21-03-2012 #5
Açık oturum gibi birşeyden bahsediyorsun sanırım yada öyle bişey bende tam anlayamadım tartışma, turnuva, anadolu falann:anlamadim:

Bu konuda kimse sağlıklı fikir veremezki..
Afişteki amaç nedir? Konu nedir? Elinde kullanman gereken görseller var mı?
İçerik nedir vs. vs...Bunlar senin bilgin dahilinde. Önce sen birşeyler toparlayıp tasarla ve bizimle paylaş, ondan sonra bir fikir verelim..
Bu mesajdan alıntı yap