afiş

Afiş Tasarımı - afiş Sponsorlu Bağlantılar s.a siteye dha yeni üye oldum bende yaptığım bi afişi yorumlarınıza sunuyorum =) ilk çalışmam benimde...

afiş

afiş

Alt 19-05-2008 #1
Sponsorlu Bağlantılar

s.a siteye dha yeni üye oldum bende yaptığım bi afişi yorumlarınıza sunuyorum =) ilk çalışmam benimde

afiş
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

Gökhan TEKİN isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Gökhan TEKİN

ARTniyetli

Fotoğrafçı / Bursa

Alt 19-05-2008 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar
Kolay anlaşılan bir yorum yapayım size.
Olmamış . Afişin ne olduğunu forumda bir çok konuda konuştuk ve anlattık, lütfen biraz inceleme yapın sonra tekrar deneyin grafik tasarımın bazı kuralları vardır ve siz hiç birisine uymamışsınız. Afiş dediğiniz görsel internette gezerken topladığınız bir takım brush lar ve efektlerden oluşmuş . Sadeliğe önem vermelisiniz. Dediklerimi yanlış anlamayın bunlar benim nacizane düşüncelerim.
Bu mesajdan alıntı yap
Alt 19-05-2008 #3
Kolay anlaşılan bir yorum yapayım size.
Olmamış . Afişin ne olduğunu forumda bir çok konuda konuştuk ve anlattık, lütfen biraz inceleme yapın sonra tekrar deneyin grafik tasarımın bazı kuralları vardır ve siz hiç birisine uymamışsınız. Afiş dediğiniz görsel internette gezerken topladığınız bir takım brush lar ve efektlerden oluşmuş . Sadeliğe önem vermelisiniz. Dediklerimi yanlış anlamayın bunlar benim nacizane düşüncelerim.
yau ne yanlış anlaması =) foruma daha yeni üye oldum bu gece sabaha kadar forumu ezberlerim zaten daha yeni yaptım bunu benim için güzel ama siz daha bilgilisiniz tabi size göre bilmem nasıl öğrenicem yavaş yavaş işte birden olsa grafiker die gezerim saten yorumun için teşk.ama
Bu mesajdan alıntı yap
Yeliz GÖKÇEN isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Yeliz GÖKÇEN

Grafiker / İzmir

Alt 29-06-2008 #4
afişin bi konusu bile yok. Gökhan beyin dediklerine katılmamak mümkün değil.
Bu mesajdan alıntı yap
maniethic isimli Üye şimdilik offline konumundadır

maniethic

Grafiker / Ankara

Alt 29-06-2008 #5
bu bi afiş deil olsa lsa illüstrasyonumsu bişe olabilir yanii
Bu mesajdan alıntı yap
mr.circassian isimli Üye şimdilik offline konumundadır

mr.circassian

Sanat Yn. / İstanbul

Alt 29-06-2008 #6
arkadaşlar yeni geldi die çok yüklenmeyelim arkadaşım hoşgeldin foruma fakat çalışmana yorum yapmayacağım çünkü admine katılıyorum saygılar...
Bu mesajdan alıntı yap
omerayar isimli Üye şimdilik offline konumundadır

omerayar

Öğrenci (Grafik) / Ankara

Alt 29-06-2008 #7
konu yoook düzen yoook işçilik yoook...çok araştırman lazımmm çooook
Bu mesajdan alıntı yap
werzeba isimli Üye şimdilik offline konumundadır

werzeba

Hiç Biri / Van

Alt 29-06-2008 #8
Azim olsun yeterli ama mesajların içeriği önceden yazılsa hani şu forum kurallarında da anlatıldığı gibi...
Bu mesajdan alıntı yap
LuNaTiC isimli Üye şimdilik offline konumundadır

LuNaTiC(34)

Grafiker / İstanbul

Alt 11-07-2008 #9
Hiç bir şey anlamadım ve görsellik olarak çok fakir. Arkadaşlara katılıyorum.
Bu mesajdan alıntı yap

Tags
afiş