Afiş Tasarım Fiyatları Ne Durumda ?

Afiş Tasarımı - Afiş Tasarım Fiyatları Ne Durumda ? Sponsorlu Bağlantılar Merhaba, ben denizlide yaşıyorum. Liseden mezun olunca üniversiteye hazırlanırken freelance çalışmalar yapıyorum. 1 sene kadar ara verdim ve bir dershaneye bazi çalışmalar yaptım ve piyasada bu çalışmaların değeri ...

omer_irfan isimli Üye şimdilik offline konumundadır

omer_irfan(27)

Webmaster / Denizli

Alt 14-08-2011 #1
Sponsorlu Bağlantılar

Merhaba, ben denizlide yaşıyorum. Liseden mezun olunca üniversiteye hazırlanırken freelance çalışmalar yapıyorum. 1 sene kadar ara verdim ve bir dershaneye bazi çalışmalar yaptım ve piyasada bu çalışmaların değeri ne nasıl ona göre fiyat vermek istiyorum.

Yaptığım Çalışmalar;
Deneme kitapçığı ön ve arka kapak, A4 boyutunda.
2 Tam sayfa gazete sayfasına reklam. Ve gazete arası el proşürü önlü arkalı.
70*50 boyutunda 2 adet duvar broşürü DGS ve KPSS için.

Yaptığım işler bunlar piyasa fiyatından fazla yada düşük vermek istemiyorum fiyatı. Görüşlerinizi, bilgilerinizi paylaşırsanız memnun olurum. İyi Günler. Teşekkürler...

Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

mr.grafik isimli Üye şimdilik offline konumundadır

mr.grafik

Öğrenci (Grafik) / İstanbul

Alt 14-08-2011 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar
Herkez kendi meslegini icra etse ne güzel olur degilmi Grafik tasarım meslegi yan gelir meslegi degildir gerçek başlı başına iştir bu yüzden 100 tl ye logo tasarımı yazan yer var malesef bu meslegide öldürdüler
Bu mesajdan alıntı yap