Afis tasarimlari

Afiş Tasarımı - Afis tasarimlari Sponsorlu Bağlantılar Bu benim ilk çalısmamdı galiba fontlar ve logolarda problem var Fotografda bulanıklık var sanırım Bu afis en son calışmamdı Merhaba arkadaslar daha yeniyim bu islerde sizlerle tanismak istedim ...

Afis tasarimlari

Afis tasarimlari

Alt 10-10-2007 #1
Sponsorlu Bağlantılar

Afis tasarimlari

Bu benim ilk çalısmamdı galiba fontlar ve logolarda problem var

Afis tasarimlari

Fotografda bulanıklık var sanırım

Afis tasarimlari

Bu afis en son calışmamdı

Merhaba arkadaslar daha yeniyim bu islerde sizlerle tanismak istedim umarim yapici elestirilerde bulunursunuz. Afis tasarimlari
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

kıvılcım isimli Üye şimdilik offline konumundadır

kıvılcım

Grafiker / Şanlı urfa

Alt 10-10-2007 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar
mrb.merttcan
fontlarda ve logolarda sorun olduğunu kendin belirtmişsin. bizlere ne gibi bir seçim yapmak kalmış sanırım
font seçimlerinde ne gibi sorunlar var onu aktarayım. türkçe karakterleri desteklemediği için kendin eklentiler yapmışsın illede bu font olcak diyorsan eklentileri fontta uygun bi şekilkde yapabilrisin bir parça alarak tamamlayabilirsin ama mantıklı olan destekleyen bir font kullanman.
çerçeveler orantılı değil,resimlerin çözünürlükleri iyi değil baskı esnasında sorun yaşatabilir ilk çalışmanda yoğunlaşmanı tavsiye ederim birde görünen alan oluşturmalısın biraz dışarı taşmış vs. vs. zamanla bu takım işlerde daha iyi şeyler çıkaracağına inanıyorum başarılar dilerim
Bu mesajdan alıntı yap
h.salma isimli Üye şimdilik offline konumundadır

h.salma(36)

Grafiker / İstanbul

Alt 10-10-2007 #3
Ben farklı bir çalışma göremedim. Son çalışmada tanışma ve deniz atı arasında bi bağlantı kuramadım, siz nasıl kurdunuz onu da anlamadım doğrusu. Tasarım ve dizgi arasında fark vardır diye düşünüyorum. Kolay gelsin...
Bu mesajdan alıntı yap
emine_23 isimli Üye şimdilik offline konumundadır

emine_23

Grafiker

Alt 10-10-2007 #4
deniz atı niye var varsada havada nıye asılı bıraktın denız atını.tarıh ve saatı oyle ortalık yere değil de logoların olduğu bı yere yazsaydınız ortalıktakı gıbı durmazdı. göz yoruyo.bı de yandakı ağacın rengı gerçekten kızılmı yoksa gün batımından dolayı oyle bı renk almış.
Bu mesajdan alıntı yap
Alt 11-10-2007 #5
Teşekkurler ''Kıvılcım'' bahsettiğin konular hakkında biraz daha calışmam lazım galiba, daha acemi olduğum için normal hatalar diye duşunuyorum Afis tasarimlari

Tanısma toplantısı için kullanilan deniz atı ve kirmizi mercan tek bi fotoğrafdır yani üstunde oynama yapılmamamistir. ''H.salma'' haklı olabirsin daha anlamli bir calısma yapılabirdi.

''Emine_23'' Sol ustde bulunan Kırmızı mercan dır. Denız atıda havada degil orta suda duruyor ama bunları afısde ıyı yansıtamadım galıba tesekkurler yorumlarınız için
Bu mesajdan alıntı yap
esu isimli Üye şimdilik offline konumundadır

esu

Hiç Biri / Samsun

Alt 11-10-2007 #6
insanların dikkatini çekmesini istediğiniz nokta eminimki 18 ekimde başlıyor olmasıdır.ama yazılardan çok resimler ön planda.vurgulamak istediğiniz duyuruları daha dikkat çekici hale getirmelisiniz.ama yine de beğendim
Bu mesajdan alıntı yap

h.salma(36)

Grafiker / İstanbul

Alt 12-10-2007 #7
Tokalaşan iki el bulup bu elleri suya çevirsen bence biraz daha etkili olurdu diye düşünüyorum ama acemi olduğunu söylediğin için de bunu nasıl yapabilirdin diye düşünmüyor da değilim. Kolay gelsin...

galiba bu yorum son çalışma içindi Afis tasarimlari
Bu mesajdan alıntı yap
sercansarigul isimli Üye şimdilik offline konumundadır

sercansarigul(27)

Grafiker / İstanbul

Alt 12-10-2007 #8
bir uludağ öğrencisi olarka bende gelmek iştiyorum Afis tasarimlari
Bu mesajdan alıntı yap

h.salma(36)

Grafiker / İstanbul

Alt 12-10-2007 #9
sercansarigul o nasıl imza öyle :/
Bu mesajdan alıntı yap
puca isimli Üye şimdilik offline konumundadır

puca

Grafiker / Bursa

Alt 16-10-2007 #10
fontlara dikkat etmen gerekio sanırım çok karışık birde tasarımların biraz toplamalısın...iyi çalşmalar ellerine sağlık
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

Tags
afis, tasarimlari