Afiş ve İmza Yapmak istiyorum.

Photoshop Soru ve Sorunlarınız - Afiş ve İmza Yapmak istiyorum. Sponsorlu Bağlantılar Ben afiş ve imza yapmak istiyorum. Afişlerde örn. film afişleri yaparken karakterleri nasıl bir kaydırma,hata yapmadan taşıyıp efekt verebiliyorlar? Ve birbirinden güzel stylelere sahipler İmzaları nasıl yapıyorlar.. Ben ...

WSun isimli Üye şimdilik offline konumundadır

WSun

Öğrenci (Diğer) / Balıkesir

Alt 03-10-2012 #1
Sponsorlu Bağlantılar

Ben afiş ve imza yapmak istiyorum.

Afişlerde örn. film afişleri yaparken karakterleri nasıl bir kaydırma,hata yapmadan taşıyıp efekt verebiliyorlar? Ve birbirinden güzel stylelere sahipler

İmzaları nasıl yapıyorlar.. Ben yapmak istedim videoları var fakat olmadı..

PS CS6 Kullanıyorum.
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

creedwar isimli Üye şimdilik offline konumundadır

creedwar(38)

Tornado of souls

Grafiker / İzmir

Alt 04-10-2012 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar
Ben afiş ve imza yapmak istiyorum.

Afişlerde örn. film afişleri yaparken karakterleri nasıl bir kaydırma,hata yapmadan taşıyıp efekt verebiliyorlar? Ve birbirinden güzel stylelere sahipler

İmzaları nasıl yapıyorlar.. Ben yapmak istedim videoları var fakat olmadı..

PS CS6 Kullanıyorum.
Sizin gördüğünüz örnekleri biz hayal etmeye çalışıyoruz.. Az biraz bi görsel ekleseydiniz de neyden bahsettiğinizi, nasıl yardımcı olabileceğimizi görseydik? Olmaz mı?
Bu mesajdan alıntı yap

WSun

Alt 04-10-2012 #3
Sizin gördüğünüz örnekleri biz hayal etmeye çalışıyoruz.. Az biraz bi görsel ekleseydiniz de neyden bahsettiğinizi, nasıl yardımcı olabileceğimizi görseydik? Olmaz mı?

Böyle karakterde hiçbir kayma yok...
Bu mesajdan alıntı yap
yaakamoz isimli Üye şimdilik offline konumundadır

yaakamoz

Hiç Biri / İstanbul

Alt 04-10-2012 #4
katmanlarla çalışıyosuun, her uygulama için bir katman acıyorsun zaten.üzerinde oyna istediğini yap.... yani istedikelrini tek bir sayfada topla......
Bu mesajdan alıntı yap

WSun

Alt 04-10-2012 #5
katmanlarla çalışıyosuun, her uygulama için bir katman acıyorsun zaten.üzerinde oyna istediğini yap.... yani istedikelrini tek bir sayfada topla......
iyi de mesela polat alemdar'ı nasıl almışlar.. kaydırmadan bozmadan..
Bu mesajdan alıntı yap
aresrisus isimli Üye şimdilik offline konumundadır

aresrisus

Webmaster / İstanbul

Alt 05-10-2012 #6
almamış olabilir polat oradayken fotosunu çekmişlerdir belki ya da pen toolla detaylı bir temizlik yapılmıştır. Beyaz fon ile resmi çekip renk ayarları ile arka plan çok iyi temizlenebiliyor.
Bu mesajdan alıntı yap

WSun

Alt 05-10-2012 #7
almamış olabilir polat oradayken fotosunu çekmişlerdir belki ya da pen toolla detaylı bir temizlik yapılmıştır. Beyaz fon ile resmi çekip renk ayarları ile arka plan çok iyi temizlenebiliyor.
bakın oradaki resmin orijinalı bu.

ne olur yardım edin ben kement aracı ile alınmış başka birşey mi yapılmış.. ben kement aracı kullanamıyorum. kayıyor veya ben bozuyorum..
Bu mesajdan alıntı yap
creedwar isimli Üye şimdilik offline konumundadır

creedwar(38)

Tornado of souls

Grafiker / İzmir

Alt 05-10-2012 #8
bakın oradaki resmin orijinalı bu.

ne olur yardım edin ben kement aracı ile alınmış başka birşey mi yapılmış.. ben kement aracı kullanamıyorum. kayıyor veya ben bozuyorum..
Dekupe yapmak lazım. Misal

Bu mesajdan alıntı yap
aresrisus isimli Üye şimdilik offline konumundadır

aresrisus

Webmaster / İstanbul

Alt 05-10-2012 #9
yapılan çalışmaları inceleyin tutorial sitelerini takip edin. Ünlü türk tasarımcıyı takip edin. emrahyucel.com çalışmalarını inceleyin. Dekupe yapabilmek için videolu anlatımlar mevcut biraz googleda arama yapın.
Bu mesajdan alıntı yap

WSun

Alt 05-10-2012 #10
yapılan çalışmaları inceleyin tutorial sitelerini takip edin. Ünlü türk tasarımcıyı takip edin. emrahyucel.com çalışmalarını inceleyin. Dekupe yapabilmek için videolu anlatımlar mevcut biraz googleda arama yapın.
Çok güzel. deneyeceğim inşallah yaparım ama yine de çok teeşkkrü ederim.
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları