Afiş yarışmasında dereceye girmeyen afişim

Afiş Tasarımı - Afiş yarışmasında dereceye girmeyen afişim Sponsorlu Bağlantılar sonuçlar bugün açıklandı.DSİ nin düzenlediği ''SUDA FARKLILIKLARIN YAKINLAŞMASI'' konulu yarışmaydı. Görüş ve önerilerinizi iyi veya kötü mutlaka bekliyorum. sürreal bir kompozisyon oluşturmaktı asıl amcım bu afişte...

photomaniacshop isimli Üye şimdilik offline konumundadır

photomaniacshop

Hiç Biri / İstanbul

Alt 24-02-2009 #1
Sponsorlu Bağlantılar

sonuçlar bugün açıklandı.DSİ nin düzenlediği ''SUDA FARKLILIKLARIN YAKINLAŞMASI'' konulu yarışmaydı. Görüş ve önerilerinizi iyi veya kötü mutlaka bekliyorum. Afiş yarışmasında dereceye girmeyen afişim

sürreal bir kompozisyon oluşturmaktı asıl amcım bu afişte
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

blueden isimli Üye şimdilik offline konumundadır

blueden

Hiç Biri / Konya

Alt 24-02-2009 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar
Kompozisyon hoş; fakat kullanılannfontlar pek hoş durmuyor. Daha farklı ve dikkat çekici fontlar denebilir ve renklerde oynama yapılabilirdi.Üzerinde biraz durulda daha iyi şeyler çıkabilirdi.

Onun dışında bence amacına uygun bir çalışma olmuş, emeğinize sağlık.

İyi çalışmalar.
Bu mesajdan alıntı yap
racoon_tr isimli Üye şimdilik offline konumundadır

racoon_tr(41)

Grafiker / Eskişehir

Alt 24-02-2009 #3
birinciyi bende daha çok beğendim aslında ama ellerin hepsinin aynı olması hoş olmamış...
ve amatörce olmuş daha çarpıcı olabirmiş diye düşünüyorum bu da birinci olanda bolca su kullanılmış aslında suyun ihtiyaç olduğu ve tükenme tehlikesi ön plana çıkarılsaydı daha iyi olurdu gibi ...(şartnameyi okumadım) .....bence.
Bu mesajdan alıntı yap
deahtangel isimli Üye şimdilik offline konumundadır

deahtangel(31)

Grafiker / İstanbul

Alt 24-02-2009 #4
arkadaşım ilk etapta bardak ve sürahi! buraya kadar tasarım açısından emek harcamışsın ama konu başlığına bakınca burdaki tasarımla yola çıkman gereken fikir arasında bir bağlantı yok kaynaktan bardağa tertemiz içilebilir su geliyor ilk bakışta insanın aklına zemini, sürahi bardak; sanki alelacele yapmışsın gibi duruyor en önemlisi dediğim gibi benim nacizane fikrim ana temayla bu tasarımın bir bağlantısı yok 'suda farklılıkların yakınlaşması' akla bardakla sürahi dışında pek çok şey çağrıştırıyor.Emeğine sağlık bizimle paylaştığın için teşekkürler Afiş yarışmasında dereceye girmeyen afişim
Bu mesajdan alıntı yap
kopukhasan isimli Üye şimdilik offline konumundadır

kopukhasan

Hiç Biri / Antalya

Alt 24-02-2009 #5
klişeleşmiş düşünce yapısı ile yapılmış uçuk bir fikir yok
ayrıca uygulamada da sıkıntılar var
örnek bir afiş:

Bu mesajdan alıntı yap

photomaniacshop

Hiç Biri / İstanbul

Alt 24-02-2009 #6
teşekkür işte o uygulamadaki sıkıntıyı bahsetsende hatamızı görsek neymiş o uygulama seninkide çok başarılı bir afiş mesela senin afişindede sloganınıla yarışmadaki sudaki farklılıkların yakınlaşması arasında bir bağlantı kuramadım.
Bu mesajdan alıntı yap

kopukhasan

Hiç Biri / Antalya

Alt 24-02-2009 #7
teşekkür işte o uygulamadaki sıkıntıyı bahsetsende hatamızı görsek neymiş o uygulama seninkide çok başarılı bir afiş mesela senin afişindede sloganınıla yarışmadaki sudaki farklılıkların yakınlaşması arasında bir bağlantı kuramadım.
çalışma bana ait değil efendim böyle bir cümle geçmedi mesajımda

eleştirdiğiniz çalışma hakkında kısa bir bilgi:

Derya Yılmaz KOYUNCU
ANKARA
22 Mart 2005 Dünya Su Günü
Afiş Yarışması Birincisi
Bu mesajdan alıntı yap

photomaniacshop

Hiç Biri / İstanbul

Alt 24-02-2009 #8
2005 yılının birincisimi vallahi geçmiş yarışmalardaki afişlerden haberim yoktu senin zannettim kusura bakma birde 2005 yılının su konusu farklı ama uygulamada benim afiş biraz benziyor gibi güzel bir sürpriz yaptın teşekkürler
Bu mesajdan alıntı yap
H.gerikaya isimli Üye şimdilik offline konumundadır

H.gerikaya

Grafiker / Manisa

Alt 24-02-2009 #9
ana fikir güzel ama uygulamada sıkıntı var bardağın ve sürahinin içindeki resimler çok eğreti duruyor
Bu mesajdan alıntı yap

kopukhasan

Hiç Biri / Antalya

Alt 24-02-2009 #10
2005 yılının birincisimi vallahi geçmiş yarışmalardaki afişlerden haberim yoktu senin zannettim kusura bakma birde 2005 yılının su konusu farklı ama uygulamada benim afiş biraz benziyor gibi güzel bir sürpriz yaptın teşekkürler
rica ederim Afiş yarışmasında dereceye girmeyen afişim esasında bir çalışma yapmadan önce
o konuyla ilgili üstünkörü bir araştırma yapman iyi olur :wink:
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları