Afişler Gaziantep Üniversitesi Geleceğiniz için geleceğiniz üniversite...

Afiş Tasarımı - Afişler Gaziantep Üniversitesi Geleceğiniz için geleceğiniz üniversite... ...

osedon isimli Üye şimdilik offline konumundadır

osedon

Grafiker / Gaziantep

Alt 16-11-2009 #1
Sponsorlu Bağlantılar

Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

minerva00 isimli Üye şimdilik offline konumundadır

minerva00(26)

Öğrenci (Grafik) / İstanbul

Alt 16-11-2009 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar
Slogan değişik olmuş Afişler Gaziantep Üniversitesi Geleceğiniz için geleceğiniz üniversite... fakat defterlerin üzerinde okulun adının yazması biraz dersane reklamı tadında olmuş..
Bu mesajdan alıntı yap
orora isimli Üye şimdilik offline konumundadır

orora(31)

Öğrenci (Diğer) / Nevşehir

Alt 16-11-2009 #3
yazı karakterleri daha özenli olabilir.
Bu mesajdan alıntı yap
dreamsantana isimli Üye şimdilik offline konumundadır

dreamsantana(33)

Eğitimci / İstanbul

Alt 17-11-2009 #4
Bir üniversite afişi için son derece basit bir çalışma olduğunu söylemek zorundayım. Dört tane öğrenci resmi konulmuş ellerindeki kitaplardaki Gaziantep Üniversitesi yazısınabir anlam vermek mümkün değil zaten. Ne bileyim mekan resimleri, sosyal olanaklar, fakülteler falan gibi şeyler tanıtılabilirdi. Bu haliyle hiçbir işe yaramaz gibi geliyor bana.
Bu mesajdan alıntı yap

osedon

Grafiker / Gaziantep

Alt 17-11-2009 #5
Bi Eğitimcisin Ama Kendini Önce Eğit Ondan Sonra Başkasına Eğitim Vermeye Çalış. Emeğe Saygı Diyede Bişey Var. Bi daha da Yorum Yapma
Bu mesajdan alıntı yap
answersaray isimli Üye şimdilik offline konumundadır

answersaray

Grafiker / İstanbul

Alt 17-11-2009 #6
Bi Eğitimcisin Ama Kendini Önce Eğit Ondan Sonra Başkasına Eğitim Vermeye Çalış. Emeğe Saygı Diyede Bişey Var. Bi daha da Yorum Yapma
ne kadar terbiyesizce bir cevap bu... "dreamsantana" bu sitede çok güzel afiş paylaşımları yapmış bir arkadaşımızdır...ben neredeyse her çalışmasına hayran kalarak bakarım ve hep ondan bir şeyler öğrenirim... siz bence girip onun konularına ve çalışmalarına göz atarsanız size yorum yaptığında böyle terbiyesizce terslemek yerine "nerede hatalarım ve nasıl düzeltirim" diyeceksiniz...
emeğe saygı evet...dreamsantana da burada pek fazla görememiş herhalde...
Bu mesajdan alıntı yap
enstantane53 isimli Üye şimdilik offline konumundadır

enstantane53

Hiç Biri / Rize

Alt 17-11-2009 #7
beğenilmemesine dayanamayacaksan ne diye paylaştın ki tasarımını... ayrıca dreamsantana'ya bende katılıyorum... konu olarak basit bir çalışma... siz bu tasarım için saatlerce uğraşmış olabilirsiniz, ama bu size saygısızca davranma hakkını vermez. Tüm tasarımcılar uğraşır, emek harcar, beğenilir yada beğenilmez.

Osedon, seni bu cevabından ötürü kınıyorum, bence asıl sen eleştirilere dayanamayacaksan bu forumda çalışmalarını paylaşma... Kimse senin "olmamış" çalışmalarına gözünü kapatıp alkış tutacak değil... doğruya doğru, eğriye eğri diyebilecek kadar düzgün insanlar var burda... İnsanlara saygı duymayı öğrenmelisin.
Bu mesajdan alıntı yap

osedon

Grafiker / Gaziantep

Alt 17-11-2009 #8
Arkadaşlar İnsanlara Saygım Sonsuz, Eleştirilerede Açığım Ama Küstahça Kelimeleri Kullanma Hakkını Nerden Buluyorsunuz Anlamadım. Buda Sizin Seviyesizliğinizi ve karakterinizi gösterir. Benim Çalışmalarım Hakkında Olumlu Ya da Olumsuz Eleştiriler Yapıldı Hepsine Teşk. Ettim Ama Şahsıma Yapılanı Hakaret Kabul Ediyorum.

İstanbullu Senin Sözünü Dinlicem Çalışmalarada Bakacam. Bence Sende Biraz Hayal Gücünü Zorla. Başkasının Çalışmalarının Bi Faydası Olur Ama Nereye Kadar Kopya...
Bu mesajdan alıntı yap
answersaray isimli Üye şimdilik offline konumundadır

answersaray

Grafiker / İstanbul

Alt 17-11-2009 #9
Arkadaşlar İnsanlara Saygım Sonsuz, Eleştirilerede Açığım Ama Küstahça Kelimeleri Kullanma Hakkını Nerden Buluyorsunuz Anlamadım. Buda Sizin Seviyesizliğinizi ve karakterinizi gösterir. Benim Çalışmalarım Hakkında Olumlu Ya da Olumsuz Eleştiriler Yapıldı Hepsine Teşk. Ettim Ama Şahsıma Yapılanı Hakaret Kabul Ediyorum.

İstanbullu Senin Sözünü Dinlicem Çalışmalarada Bakacam. Bence Sende Biraz Hayal Gücünü Zorla. Başkasının Çalışmalarının Bi Faydası Olur Ama Nereye Kadar Kopya...
siz ne kadar küstah birisiniz ya...ben bugüne kadar hiçbir afiş çalışması yapmadımAfişler Gaziantep Üniversitesi Geleceğiniz için geleceğiniz üniversite... yapmadım ki kopyalama yapayım güzel eserlere bakarakAfişler Gaziantep Üniversitesi Geleceğiniz için geleceğiniz üniversite...
ama söz bir gün yaparsam ilk yapacağım iş dreamsantana dan bir afişini editleme isteğim olacak...
daha önceki mesajım şahınıza hakaret için değildi..kendinizi silkelemeniz ve eleştiriye açık olmanız içindi...Antepli bey.
Bu mesajdan alıntı yap