After da resım sorunu acıl yardım

After Effects - After da resım sorunu acıl yardım Sponsorlu Bağlantılar ARKADASLAR BI ARKADASIM ICIN YAS GUNU KUTLAMASI ICIN BI CALISMA YAPIYORUM ANCAK UZERINDE CALISTIGIM Hey Its Your Birthday-template HAZIR SABLONUNDA 23.sanıye ıle 01.05 ıncı dakıka arasında bulunan ard ...

KUBILAY44 isimli Üye şimdilik offline konumundadır

KUBILAY44

Fotoğrafçı / Malatya

Alt 21-01-2015 #1
Sponsorlu Bağlantılar

ARKADASLAR BI ARKADASIM ICIN YAS GUNU KUTLAMASI ICIN BI CALISMA YAPIYORUM ANCAK UZERINDE CALISTIGIM Hey Its Your Birthday-template HAZIR SABLONUNDA 23.sanıye ıle 01.05 ıncı dakıka arasında bulunan ard arda gelen resımlerı eklerken bırını degıstırdıgımde hepsı bırden aynı resım oluyor yanı belırttıgım zaman aralıgında bulunan yaklasık 10 adet resım var ve bunların farklı farklı olması gerektıgını ancak benım bunu nasıl yapacagımı bılemıyorum. bırını degıstırınce 10 resmın hepsıde aynı resım oluyor lutfen yardım edın tesekkurler....After da resım sorunu acıl yardım
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları