after effect = 3d photoshop

After Effects - after effect = 3d photoshop Sponsorlu Bağlantılar Arkadaşlar Ben bunu hem kendi deneyimlerimden ve burada birçok bilgili arkadaşımızın deneyimlerinden şu sonucu çıkardım bana katılırmısınız bilmem ama kesinlikle ve kesinlikle photoshop bilen bir kişi after effectinde ...

th_e_mre isimli Üye şimdilik offline konumundadır

th_e_mre

Forumdan Uzaklaştırıldı

Grafiker / Ankara

Alt 15-04-2010 #1
Sponsorlu Bağlantılar

Arkadaşlar Ben bunu hem kendi deneyimlerimden ve burada birçok bilgili arkadaşımızın deneyimlerinden şu sonucu çıkardım bana katılırmısınız bilmem ama kesinlikle ve kesinlikle photoshop bilen bir kişi after effectinde 100'de en az 25'ini bilmiş oluyor.photoshop bilen birisi çoğu programda daha hızlı ilerliyor ve yapdığı iş modellemede olsa filmde olsa fragman veya afiş broşür herhangibirşeyde olsa çalışmasına sanatını katabiliyor.Haksızsam lütfen bunu bu başlık altında iletin

(Forumda henüz yeniyim konuyu yanlış bir yere açtım ise lütfen bu konuyu silmeden taşıyınız rica ediyorum)
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

ecrinim isimli Üye şimdilik offline konumundadır

ecrinim

Hiç Biri / Sivas

Alt 15-04-2010 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar
konuyla şöyle bağlantı kurabilirim ben 3ds maxle başladım bu işe sonra bir arkaşımın sayesinde önerisiyle after effects e yöneldim anladım ki photoshopsuz after bir hiç ve şimdi photoshop öğrenerek after effects de ilerliyorum. oran falan veremem birşey diyemem ama ps olmadan after effects hiçbirşey gibi benim açımdan after effect = 3d photoshop
Bu mesajdan alıntı yap

th_e_mre

Forumdan Uzaklaştırıldı

Grafiker / Ankara

Alt 15-04-2010 #3
katılmana sevindim arkadaşım demekki sende bunu fark etmişsin aslında photoshop en köklü programlardan biri ve bir web tasarımcıda olsan auto cadcide olsan fark etmez güzel bir renk seçimi için güzel ve etkili küçük espirili çalışmalar için photoshop her zaman yan cebinde durması gereken programdır.photoshop hiç bir zaman öğrenilmeyle bitmeyen bir programdır ve ben photoshopu 100de100 biliyorum demek yalnışdır.herzaman yeni deneyimler için photoshopu asla unutmayalım.
Bu mesajdan alıntı yap

th_e_mre

Forumdan Uzaklaştırıldı

Grafiker / Ankara

Alt 15-04-2010 #4
arkadaşlar konuyla ilgili yorumlarınız programa (ae) yeni başlayacaklar için aydınlatcı olacakdır burayı bir tartışma panosu olarak düşünün
Bu mesajdan alıntı yap

th_e_mre

Forumdan Uzaklaştırıldı

Grafiker / Ankara

Alt 15-04-2010 #5
konuyla şöyle bağlantı kurabilirim ben 3ds maxle başladım bu işe sonra bir arkaşımın sayesinde önerisiyle after effects e yöneldim anladım ki photoshopsuz after bir hiç ve şimdi photoshop öğrenerek after effects de ilerliyorum. oran falan veremem birşey diyemem ama ps olmadan after effects hiçbirşey gibi benim açımdan after effect = 3d photoshop
sitede bi sorunu görmüşdüm acjustment layer işde bu sorunun yanıtı photoshopda bitiyordu (:
aftereffect için sormuşdun levels ayarları coloroma curver hue and saturation parmaklamak bile photoshopda var liquift deniliyor tabi ^^ ama after effecde hareketli liquift çok güzel bi ders vardı video co pilotla onunla ilgili
suratınızı hareketli olarak canavara çevirmek isterseniz linkini atarım söylemeniz yeterli ecrinim sanırım anladın değilmi arayüz aynı işlev farklı..

lütfen konuyla ilgili mesajlarınızı esirgemeyin bu konu konuşulmaya değerdir
Bu mesajdan alıntı yap

ecrinim

Hiç Biri / Sivas

Alt 15-04-2010 #6
adrew hoca ya ait tüm videolar var hatırlıyorum dediğiniz o yeşil suratıda teşekkür ederim after effect = 3d photoshop izlerim adjusment layerı kavramak için yakın bir zaman da izlerim

ps siz ae bir hiç after effect = 3d photoshop her bir kanal neredeyse ps de de var
Bu mesajdan alıntı yap

th_e_mre

Forumdan Uzaklaştırıldı

Grafiker / Ankara

Alt 15-04-2010 #7
^^ en çok dikkatimi çeken dersdi öğrenmeye çalışdığımda
Bu mesajdan alıntı yap

ecrinim

Hiç Biri / Sivas

Alt 17-04-2010 #8
^^ en çok dikkatimi çeken dersdi öğrenmeye çalışdığımda
benim kide evolution olmuştu ilk bunula başladım zaten after effect = 3d photoshop
Bu mesajdan alıntı yap

th_e_mre

Forumdan Uzaklaştırıldı

Grafiker / Ankara

Alt 17-04-2010 #9
zordan başlayıp kolaya gitmen bir açıdan güzel bir açıdan kötü kafan karışmışdır büyük ihtimalle ^^
Bu mesajdan alıntı yap

ecrinim

Hiç Biri / Sivas

Alt 17-04-2010 #10
zordan başlayıp kolaya gitmen bir açıdan güzel bir açıdan kötü kafan karışmışdır büyük ihtimalle ^^

ilk o dikkatimi çekti onunla başlatım after effect = 3d photoshop zor olmadı ama sağolsun rederı zor oldu after effect = 3d photoshop
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları