After Effect Eklenti Sorunu

After Effects - After Effect Eklenti Sorunu Sponsorlu Bağlantılar Merhaba arkadaşlar; after effecte yeni başladım internetten indirdiğim efekti nereye atabilirim? Resmin yada videonun üzerinde oynama yapıcam,indirdiğim efekti tam olarak nereye atabilirim? Şimdiden teşekkür ederim....

yasinciftci isimli Üye şimdilik offline konumundadır

yasinciftci

Grafiker / İstanbul

Alt 28-11-2012 #1
Sponsorlu Bağlantılar

Merhaba arkadaşlar; after effecte yeni başladım internetten indirdiğim efekti nereye atabilirim? Resmin yada videonun üzerinde oynama yapıcam,indirdiğim efekti tam olarak nereye atabilirim? Şimdiden teşekkür ederim.
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

bilalbulut isimli Üye şimdilik offline konumundadır

bilalbulut

Hiç Biri / İstanbul

Alt 30-11-2012 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar
Merhabalar , öncelikle başarılar dilerim ilk olarak ''Plugin'' den bahsettiğinizi varsayıyorum ve aşağıdaki dizinleri takip ederek işleminizi tamamlayabilirsiniz.

Hatırlatma : C veya D olabilir bu tamamen programı nereye kurduğunuza bağlı + olarak Cs4,CS5,CS6 sizde hangisi mevcutsa ona göre adımları takip ediniz.

C:\Program Files\Adobe\Adobe After Effects CS5\Support Files\Plug-ins
Bu mesajdan alıntı yap
yasinciftci isimli Üye şimdilik offline konumundadır

yasinciftci

Grafiker / İstanbul

Alt 30-11-2012 #3
Merhabalar , öncelikle başarılar dilerim ilk olarak ''Plugin'' den bahsettiğinizi varsayıyorum ve aşağıdaki dizinleri takip ederek işleminizi tamamlayabilirsiniz.

Hatırlatma : C veya D olabilir bu tamamen programı nereye kurduğunuza bağlı + olarak Cs4,CS5,CS6 sizde hangisi mevcutsa ona göre adımları takip ediniz.

C:\Program Files\Adobe\Adobe After Effects CS5\Support Files\Plug-ins
Çok teşekkür ederim çok sağolun
Bu mesajdan alıntı yap