After Effect İle İlgili Animasyon Sorunum

After Effects - After Effect İle İlgili Animasyon Sorunum ...

mcfearcomba isimli Üye şimdilik offline konumundadır

mcfearcomba

Öğrenci (Diğer) / Kayseri

Alt 08-05-2016 #1
Sponsorlu Bağlantılar

Merhabalar,

Öncelikle after effect'e tam olarka hakim değilim kendi işlerim için ufak tefek birşeyler yapmaya çalışıyorum. Ancak en son karşılaştığım problemi bir türlü aşamadım.

Videohive 'den satın alınan tanıtım filmi proje dosyasında ekrana gelen bir animasyonun süresi 8 sn. Ancak bi animasyonun içerisine yerleştirmek istediğim video 18 sn.

Bu animasyonun süresini 18 saniye yapıyorum ancak yine 8 saniye animasyon gözüküp kalan 10 saniyede boş background gözüküyor. Konuyla ilgili yardım edebilirseniz çok sevinirim.
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Matbuu.com Reklamları

feylosoft isimli Üye şimdilik offline konumundadır

feylosoft

Hiç Biri / İzmir

Alt 17-05-2016 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar
toplam 18 saniyelik dökümana ihtiyacın var bunu yapmışsın. Animasyonu 8 sn'den 18 sn'ye çıkarmak için ise animasyonun bütün zamanlamalarını değiştirmen gerekir. Bir anlamda baştan düzenlemen gerekir. Ha durağan bir görüntü üstüne kendi videonu koyacaksan o zaman bu işlem daha basit yapılabilir.

Sonuçta videohiveden ihtiyaca göre tema satın almanız gerekir. Ordaki temalar çok profesyonel. Edit yapmanız için operatör bilginizin en azından orta seviye olması gerekir. Ha belkide basitçe düzeltilir ama görünmeden birşey söylenmez.
Bu mesajdan alıntı yap
ekeshemall isimli Üye şimdilik offline konumundadır

ekeshemall

Sanat Yn. / Ankara

Alt 13-07-2016 #3
Orijinal template'i bozmadan belki 18 saniyelik videoyu kırparak (sanki glitch yapıyor gibi)
yada eklemek istediğiniz videoyu time stretch kullanarak modifiye edebilirsiniz.

Aksi durumda template'in hemen her ögesinin otomasyonunu değiştirmek durumunda kalırsınız. Bu konuda bilgi sahibi değilseniz Youtube kendi içinde çok fazla ders barındırıyor.
Bu mesajdan alıntı yap