after effect kullanan grafiker ariyorum

Sonuçlanan İlanlar - after effect kullanan grafiker ariyorum Sponsorlu Bağlantılar slmlar.after effect programina hakim olan birlikte is yapabilecegimiz bir grafiker ariyorum.ilgilenenler lutfen bana ulassin.mail adresim ********* londra dan hakan aydin....

haki isimli Üye şimdilik offline konumundadır

haki

Grafiker / Yurtdışı

Alt 14-08-2010 #1
Sponsorlu Bağlantılar

slmlar.after effect programina hakim olan birlikte is yapabilecegimiz bir grafiker ariyorum.ilgilenenler lutfen bana ulassin.mail adresim *********
londra dan hakan aydin.
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

VolkanTEKiN isimli Üye şimdilik offline konumundadır

VolkanTEKiN

♫♪♪ ♫♪♪ ♫♪

Grafiker / Bursa

Alt 14-08-2010 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar
Dikkat!
  1. İş veren ya da İş arayan ilanlarına cevap veren her üye bölüm kurallarını okumuş olarak kabul edilir.
  2. İlanlarınızın onaylanması için ilgili açıklamada verilmiş örnek şablonlara göre konu açılmadığı takdirde ilanlarınız onaylanmayacaktır.

Duyurular:

Öneri Siteler:

Grafik Sözlük:
İnternet sözlüklerini bilmeyen yoktur. “Ben bilmiyorum” diyorsanız öğrenmenin de yaşı yoktur. Ayrıntılı bilgi için...

Logo Sitesi:
Her grafik tasarımcının işine yarayabilecek logoları bulabileceğiniz ya da elinizde bulunan logoları yükleyerek daha sonra da kolaylıkla erişebileceğiniz site Logomuz.com

..::Grafikerler.net Hizmetleri::..

hknmbn isimli Üye şimdilik offline konumundadır

hknmbn

Hiç Biri / Bursa

Alt 16-08-2010 #3
After Effect e Henüz Geçmedim Fakat Bağlantılı Olarak 3d Tasarım ve Model Konusunda Yardımcı Olabilirim. ********* Adresiyle Ulaşın. İyi Çalışmalar.
UnReaL4 isimli Üye şimdilik offline konumundadır

UnReaL4

Öğrenci (Diğer) / Kocaeli

Alt 18-08-2010 #4
Mail attım:wink: