After Effect ödevim için yardım çok önemli!

After Effects - After Effect ödevim için yardım çok önemli! ...

ercanturkmen isimli Üye şimdilik offline konumundadır

ercanturkmen(29)

Grafiker / İstanbul

Alt 16-12-2008 #1
Sponsorlu Bağlantılar

Arkadaşlar slm ben Esra Üniversitede bir ödev verdiler ae ile ilgili ben pek iyi değilim bu konularda. 2 dakikalık bir videoya bazı effectler yapılacak. Mesele videoda otnayan çocuğun elinde bir ışın topu varmış gibi bişey olacak. Lütfen yadım edin yoksa dersten kalıcam.

msnAfter Effect ödevim için yardım çok önemli!***************
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

creedwar isimli Üye şimdilik offline konumundadır

creedwar(38)

Tornado of souls

Grafiker / İzmir

Alt 16-12-2008 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar
hangi üni?
Bu mesajdan alıntı yap
ercanturkmen isimli Üye şimdilik offline konumundadır

ercanturkmen(29)

Grafiker / İstanbul

Alt 16-12-2008 #3
hangi üni?
yıldız teknik
Bu mesajdan alıntı yap
irm.art isimli Üye şimdilik offline konumundadır

irm.art

Grafiker / İzmir

Alt 16-12-2008 #4
Bravo!
28-) Açmış olduğunuz konu, içeriğini ve sorununuzu kısaca anlatmayan "yardım", "lütfen yardım" "işte benim logom" "yeni yaptığım kartvizit" vb… genel anlam taşıyan başlıklarla konu açmak yasaktır.

34-) Forumda sorulan sorulara özelden yardım istenmesi, haberleşme programları (m s n , e posta vb…) ile şahsi yardım teklif edilmesi ya da istenmesi yasaktır. Eğer açmış olduğunuz başlıkta bu gibi bir durum var ise ya da böyle bir mesajla cevap verilen mesajlar var ise yöneticiler tarafından kullanıcılar bilgilendirmeksizin mesaj içeriği değiştirilir. Bu gibi kural ihlali yapan üyeye uygulanacak yaptırım ise grafikerler.net yönetiminin inisiyatifine kalmıştır.

İhmaller doğrultusunda kalıcaksınız gibi görünüyor.
Bu mesajdan alıntı yap
damla1 isimli Üye şimdilik offline konumundadır

damla1(32)

Grafiker / İstanbul

Alt 16-12-2008 #5
Araştırıp iyi yada kötü kendi emeğinle ortaya birşeyler çıkarman ve aldığın o notu hak etmen bence dersi geçmekten daha önemli!Hocalarından da yardım isteyebilirsin gerekli ilgiyi zaten gösteriyorlar.kolay gelsin...
Bu mesajdan alıntı yap
o z a N isimli Üye şimdilik offline konumundadır

o z a N(32)

Grafiker / İstanbul

Alt 10-01-2009 #6
Bu konularda pek iyi değilim demişsin ama, grafik animasyonu bu konularda iyi olmak için okuyorsundur After Effect ödevim için yardım çok önemli!

Konumuza dönelim.

İstediğin şey çok teferruatlı. Malesef iki tuşa basmakla yapılmıyor. Grafikerler.net te after effects alev topu yapımı diye arattır derim. Eğer yoksa internet ortamında arattırırsan bununla ilgili tutorial bulabilirsin. Bol şans After Effect ödevim için yardım çok önemli!

Dip not: Türkçe video bulman şuan için zor. (bildiğim bi site vardı, şuan bakımda)
Resimli anlatım olarak arattır.
Bu mesajdan alıntı yap
safa_acar2850 isimli Üye şimdilik offline konumundadır

safa_acar2850

Bilg. Teknikeri / İstanbul

Alt 11-01-2009 #7
aslında çok basit bir iş tek tek frame lerle yapacaksın ama tutorial den daha kolay anlarsın
Bu mesajdan alıntı yap
soresger2121 isimli Üye şimdilik offline konumundadır

soresger2121

Grafiker / Diyarbakır

Alt 03-02-2009 #8
yardım alabileceğin siteler var bizdende alabilirsin yanlız eğitim videosu olarak sana link verecem bunları izle inglizcedir zaten pek inglizceye gerek yok görseldir.
VideoCopilot.net Video Tutorials & Post Production
buda ikincisi.
VideoCopilot.net Video Tutorials & Post Production
watch basıp izlersin projectte videonun hazırlanması için gerekli olan dökümanları indireblirsin.
bu sitenin amacı insanlara yardım etmek bu yüzden bişeyler öğrenmek istiyorsanız işinizin başkalarına yaptırmayın bütün uygulamalrı kendiniz yapın video çekimlerinizi ve flame çalışmlarınıda kendiniz yapın.
Bu mesajdan alıntı yap
al_muallim isimli Üye şimdilik offline konumundadır

al_muallim

Grafiker / İstanbul

Alt 03-02-2009 #9
track motionla yapabilirsin, videocopilot.net sitesinde dersler var , ordan yapabilirsin,
Bu mesajdan alıntı yap

Tags
cok, effect, icin, odevim, onemli, yardim