After Effect programı ıcın nasıl bır bılgısayar almak gerekır

After Effects - After Effect programı ıcın nasıl bır bılgısayar almak gerekır ...

aytuglu isimli Üye şimdilik offline konumundadır

aytuglu

Hiç Biri / Ankara

Alt 07-04-2014 #1
Sponsorlu Bağlantılar

Daha once programı kullanmadım.Yenı baslayacagım.Yenı Bılgısayar alacam ama karar veremedım.
After Effect programı ıcın nasıl bır bılgısayar almalıyım.
Mac Book Pro dusunuyorum

Herkese kolay gelsın
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

purplelizard isimli Üye şimdilik offline konumundadır

purplelizard

Grafiker / Manisa

Alt 07-04-2014 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar
2007 model macbook pro kullanıyorum kasılmalar başladı ama şunu söyleyeyim mac düşünüyorsan hiç windowlu pc bakmadan, kac model mac'e paran yetiyorsa arkana bakmadan mac alabilirsin.
Bu mesajdan alıntı yap
pngmedya isimli Üye şimdilik offline konumundadır

pngmedya

Grafiker / Mersin

Alt 08-04-2014 #3
MAC olsun çamurdan olsun diyebilirim. ben 2012 IMac kullanıyorum. Muadili WIN PC lerden daha donanımsız görünse de performansı iki katı diyebilirim. Çünkü After FX'te çalışırken anlık tepkileri alman, yani yaptığın işi görmen çok önemli. Önizleme yaparken makinan çok kasarsa yaptığın işin bütünlüğünü göremezsin.

Diğer bir önemli nedeni de Render süresidir. 15" süreli bir işin renderini sana 5 saate yaparsa hayattan soğuyabilirsin.

Son olarak sana hangi uzantı lazım? MAC ile çalışırsan AVİ ve WMV uzantılı videolara alamazsın. Haberin olsun. Ama dersen ki "yok kardeşim, ben video converter kullanırım" hiç durma bir Macintosh al.

Saygılar
Bu mesajdan alıntı yap
aytuglu isimli Üye şimdilik offline konumundadır

aytuglu

Hiç Biri / Ankara

Alt 08-04-2014 #4
Teşekkürler tavsiyelerinize uyacağım. Mac te programın yamaları yapılırken sorun cıkıyor dıye duydum macı onermeyenlerde var bu konu sımdı aklımı karıstırdı.Gonlum mac ten yana ama bakalım bu hafta belırlıcem artık

Bugun de ASUS G serısıne bakıyorum ama mac hep aklımda
Bu mesajdan alıntı yap
feylosoft isimli Üye şimdilik offline konumundadır

feylosoft

Hiç Biri / İzmir

Alt 27-04-2014 #5
Mac iyidir ama ben imacden hiç randıman alamamıştım zamanında. İyi bir mac yani mac pro yada macbookpronun ileri seviyelerinden alamıyorsan bol ramlı iyi cpulu bir pc bakabilirsin.
Bu mesajdan alıntı yap