After effect tipografı çalışması için tasarımcı arıyorum - Türkiye Geneli

Freelancer Çalışan Arayanlar - After effect tipografı çalışması için tasarımcı arıyorum - Türkiye Geneli Sponsorlu Bağlantılar After effect tipografı çalışması için tasarımcı arıyorum Şehir: Türkiye Geneli Aranan Şehir: Türkiye Geneli Çalışma Şartları: Serbest çalışan (Freelancer) İşle ilgili açıklama: Merhaba Hiçbir kar amacı gütmeyen facebooktaki ...

anta isimli Üye şimdilik offline konumundadır

anta

Hiç Biri / Çanakkale

Alt 23-01-2015 #1
Sponsorlu Bağlantılar

After effect tipografı çalışması için tasarımcı arıyorum

Aranan Şehir: Türkiye Geneli

Çalışma Şartları: Serbest çalışan (Freelancer)

İşle ilgili açıklama: Merhaba
Hiçbir kar amacı gütmeyen facebooktaki paylaşım sayfası için After Effect ile hazırlanmış bir animasyon çalışmasına ihtiyacım var.

Çalışmayla ilgili ayırdığım bütçe 100 TL makul bir ücret olmadığını biliyorum. Ancak ilgilenmek isteyen arkadaşların desteklerini bekliyorum.

E-posta:
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

Hezarfen isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Hezarfen(10)

Administrator

Hiç Biri / Bursa

Alt 23-01-2015 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar

• İlanlara cevap veren ve yeni ilan açan her üye kuralları okumuş olarak kabul edilir.
  • Siteden faydalanarak yapılan anlaşmalarda grafikerler.net hiç bir mesuliyet kabul etmez.
  • Grafikerler.net forumlarında yayınlanan ilanların onaylanması kurallar açısından yapılır ve içeriği ile ilgili denetim yapılmamaktadır.

Sosyal ağlarımızdan da bizi takip edebilirsiniz.
After effect tipografı çalışması için tasarımcı arıyorum - Türkiye GeneliAfter effect tipografı çalışması için tasarımcı arıyorum - Türkiye GeneliAfter effect tipografı çalışması için tasarımcı arıyorum - Türkiye GeneliAfter effect tipografı çalışması için tasarımcı arıyorum - Türkiye Geneli

..::Grafikerler.net Hizmetleri::..

Bu mesajdan alıntı yap
MuhammedErg isimli Üye şimdilik offline konumundadır

MuhammedErg

Grafiker / Kayseri

Alt 23-01-2015 #3
mail attım fakat mail adresi yanlış. doğru bir adres verirseniz görüşelim.
Bu mesajdan alıntı yap
burak07 isimli Üye şimdilik offline konumundadır

burak07

Grafiker / İstanbul

Alt 26-01-2015 #4
Hocam mail attım ilan aktifse çalışalım
Bu mesajdan alıntı yap
darkhunter isimli Üye şimdilik offline konumundadır

darkhunter

Grafiker / İzmir

Alt 05-02-2015 #5
mail atılmıştır. teşekkürler
Bu mesajdan alıntı yap
LilyFrost isimli Üye şimdilik offline konumundadır

LilyFrost

Grafiker / Ankara

Alt 06-02-2015 #6
After Effects'de tek bir iş için milyarlar ödenirken siz 100 tl gibi bir rakamdan bahsediyorsunuz. Şaka gibisiniz gerçekten.
Bu mesajdan alıntı yap
ekeshemall isimli Üye şimdilik offline konumundadır

ekeshemall

Sanat Yn. / Ankara

Alt 10-02-2015 #7
kinetik tipografi için demek bu şekilde bir ücret... lütfen bu işe emek verecek insanların emeğine bir miktar saygınız olsun.. template bile alamazsınız bahsettiğiniz fiyata yazık ki arkadaşlar da talepte bulunmuşlar.. yapmayalım mı bu işi? konunun özeti bu mu?

lütfen kendinize gelin
Bu mesajdan alıntı yap
bbkagp isimli Üye şimdilik offline konumundadır

bbkagp

Grafiker / Ankara

Alt 19-03-2015 #8
Merhabalar

CV & Portfolyo için : www.bbkagp.com

Bilgi almak için :
Bu mesajdan alıntı yap
MehmetRecepOzdemir isimli Üye şimdilik offline konumundadır

MehmetRecepOzdemir

Sanat Yn. / İstanbul

Alt 23-03-2015 #9
Kabahat animasyon için 100 TL fiyat biçen de değil, kabahat 100 lira için buna sazanlama dalanlarda.. Sektörün, mesleğin anasını ağlattınız, kanını emdiniz be.. Gün gelecek bu ucuz insan olma sebebiniz yüzünden işsiz kalacak ve onca insanı işsiz bırakacaksınız. Merak ediyorum vebalini nasıl ödeyeceksiniz...
Bu mesajdan alıntı yap
MehmetRecepOzdemir isimli Üye şimdilik offline konumundadır

MehmetRecepOzdemir

Sanat Yn. / İstanbul

Alt 23-03-2015 #10
Merhabalar

CV & Portfolyo için : GRAFİK, TASARIM & ANİMASYON | WEB TASARIM, 3 BOYUTLU MODELLEME ANİMASYON, FİLM KURGU, REKLAM TASARIM, TANITIM VE TÜM TASARIM İŞLERİ BURADA After effect tipografı çalışması için tasarımcı arıyorum - Türkiye Geneli

Bilgi almak için :
4 dili çok iyi, 1 dili orta seviye ve 1 dili başlangıç seviyesinde biliyorsun,
8 yıllık tecrüben var,
ODTÜ de mastır (Master) yapıyorsun,
İran da eğitim görmüşsün,
Bilg. Mühendisliği okumuşsun bunun yanında Grafik tasarım, Web ve 3D biliyorsun

ve 100 TL bütçeli ilanlara teklif veriyorsun !

Ya bu cv ile sen bizi yiyorsun yada yaptığın mesleğe ve meslektaşlarına zerre kadar saygın yok !
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları