After effect videolu ders veren kimse yokmu?

After Effects - After effect videolu ders veren kimse yokmu? Sponsorlu Bağlantılar arkadaşlar kolay gelsin herkese. After Effect eğitimi veren After kurdu bi arkadaş yok mu ya şöyle videolu anlatsa bize. belkide var ben bulamadım ama tabi bi çocuğa anlatır ...

seckinsahin isimli Üye şimdilik offline konumundadır

seckinsahin

Hiç Biri / İstanbul

Dosya19

Alt 08-03-2012 #1
Sponsorlu Bağlantılar

arkadaşlar kolay gelsin herkese. After Effect eğitimi veren After kurdu bi arkadaş yok mu ya şöyle videolu anlatsa bize. belkide var ben bulamadım ama tabi bi çocuğa anlatır gibi sıfırdan olursa mükemmel olur. Şimdiden sağolun.
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

onruynk isimli Üye şimdilik offline konumundadır

onruynk

Öğrenci (Diğer) / İstanbul

Alt 11-03-2012 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar
geçen dönem reklam ödevi için after effect öğrenmem gerekdi ve aramalar neticesinde şöyle bi siteye denk geldim. aftereffects.gen.tr/category/giris-dersleri/ Ancak içeriği hakkında pek bişey diyemem çünkü ödevin affter effeck ile ilgili kısmını bi arkadaşıma yaptırdığımdan o an öğrenmeye ihtiyacım olmamışdı. Eğer diğer adobe programlarını kullanmışlığın varsa öğrenmekde hiç zorlanmazsın. Program kolay bi arayüze sahip.
Bu mesajdan alıntı yap