After Effect'de Ai Dosyalarını Layer olarak açmak

After Effects - After Effect'de Ai Dosyalarını Layer olarak açmak Sponsorlu Bağlantılar Merhaba arkadaşlar elimde ai olarak bir logo çalışması var ai içinde tüm dosyaları layerlerine ayırdım fakat after effect'e dosyayı import ettiğim zaman tek bir katman olarak geliyor ben ...

Diarmaid isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Diarmaid

Grafiker / Denizli

Alt 28-09-2014 #1
Sponsorlu Bağlantılar

Merhaba arkadaşlar elimde ai olarak bir logo çalışması var ai içinde tüm dosyaları layerlerine ayırdım fakat after effect'e dosyayı import ettiğim zaman tek bir katman olarak geliyor ben tüm katmanlara müdahale edip animasyon hazırlamak istiyorum bunu nasıl yapabilirim ? (ortalama 35 katman var ve ben tüm katmanlara farklı hareketler vermek istiyorum)
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

vejdi isimli Üye şimdilik offline konumundadır

vejdi

Arı Üye

Hiç Biri / Ankara

Alt 28-09-2014 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar

umarım yardımcı olur
Bu mesajdan alıntı yap
Diarmaid isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Diarmaid

Grafiker / Denizli

Alt 28-09-2014 #3
evet çok yardımcı oldu teşekkür ediyorum After Effect'de Ai Dosyalarını Layer olarak açmak
Bu mesajdan alıntı yap
filizgrafiker isimli Üye şimdilik offline konumundadır

filizgrafiker

Grafiker / İstanbul

Alt 09-12-2014 #4
merhaba,

after effectde mp4 açılmıyormu
Bu mesajdan alıntı yap