After effects cs3 yazı sonu efektti..

After Effects - After effects cs3 yazı sonu efektti.. ...

olcayto526 isimli Üye şimdilik offline konumundadır

olcayto526

Öğrenci (Diğer) / Adana

Dosya18

Alt 13-04-2013 #1
Sponsorlu Bağlantılar

Arkadaşlar after effects programında yeniyim..Sorunum şu ;

Videolara yazılar ekleyebiliyorum..ama yazı sonunda yazı bir anda küt diye gidiyor..Acaba yazının daha yumuşak bir çıkış yapması için ne yapabilirim?

Yardımlarınızı bekliyorum..Resimli anlatım yapanlara ayriyaten teşekkür ederim..Yardımlarınızı bekliyorum..ŞİMDİDEN TEŞEKKÜRLER..iyi forumlar
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

gorselsanat isimli Üye şimdilik offline konumundadır

gorselsanat(33)

Sanat Yn. / İstanbul

Alt 26-04-2013 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar
Selamın aleyküm.
Yazının küt diye gitmesinden kastın muhtemelen layer'ın sonuna geliyorsunuz ve küt diye bitmiş oluyor. Resimli anlatım geretkirmeyecek manada tavsiyem şudur.
Text layer'ının üzerine tıklayın, T tuşuna basın. Altta "opacity" diye bir alt layer gözükür.
Sonra timleline okuyucusu/imceç layer'ın en sonundan 2 saniye geriye getirin ve opacity yazan başlığın yanındaki köstekli saat ikonuna tıklayın imleci koydunuz yerde bir keyframe noktası belirecektir.
Daha sonra imleci tekrar yazı layerının tam sonuna getirin. ve opacity yazan yerin karşısındaki/altındaki "%100" yazan yere tıklayın ve onu "%0" yapın. Sonra numlock'tan sıfıra basarak gerçek zamanlı okumasını sağlayın. eğer bu süre yeterli yavaşlıkta kaybolmuyorsa, en başta eklediğiniz keyframe noktasını daha geriye sürüklersiniz.
Umarım faydası olur.
Selametle.
Bu mesajdan alıntı yap